Focus St 225 MK II Czerwona Strzała

kobelson, 10.04.2017, 01:06 « poprzedni - następny »

kobelson

10.04.2017, 01:06 Ostatnia edycja: 10.04.2017, 01:23 by kobelson
Cześć wszystkim :D Przestawiam wam moją fokę,sprowadziłem ją około tydzień temu z DE.

Autko z 2006 roku w wersji jak widać ST.Wzięte od właściciela
zamontowany nowy Gwint Bilsteina,IC,blow off,wydech przelot i program -niestety nie mam wykresu...trzeba będzie to zbadać. 
Poza tym autko jest w świetnym stanie Blacharskim co najważniejsze bezwypadkowe :) 2 wgniotki na błotniku ale to szczegół do zrobienia oczywiście
Zrobiony pełny serwis oleje filtry,rozrząd

W najbliższych planach:wymiana tarcz i klocków,montaż końcówek wydechu,i poprawki lakieru :)

Trochę zdjęć poniżej:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Flower

Kolor bomba, dłubnięty jest wiec  na pewno sie odpycha lepiej niż seria ;)
Pomyśl nad dystansami bo koła trochę schowane są.

Jedyne co mi się nie podoba to  pas przeciwsłoneczny na przedniej szybie
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

loockas

Jeszcze czerwonego STka nie widziałem. Fajnie wygląda :) Faktycznie ten pasek na szybie chyba bym ściągnął.

Może się kiedyś uda gdzieś spotkać na drodze... :) 

kobelson

No myślałem nad dystansami,tylko pytanie jakie założyć ? Bo auto dość nisko siedzi bo jest na gwincie i żeby nie obcierało :D A co do naklejki na szybie to leci do kosza w weekend :D

zephi

Cytat: kobelson w 10.04.2017, 22:49
Bo auto dość nisko siedzi bo jest na gwincie i żeby nie obcierało :D

To go troche podnies, gleba tez musi byc z wyczuciem a na moj gust teraz jest zdecydowanie za nisko ;)

kobelson

Wysokość jest optymalna jak dla mnie :) niema żadnych problemów z garbami czy parkowaniem więc na razie tak zostanie

weksla

Fajna foka fajny kolor. Wywal blow offa i zapraszamy na śląskie spoty bo widzę że kolega z Katowic. Pozdrawiam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Flower

Zapytam jako laik... Weksla dlaczego blowa wywalić ?
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

weksla

Bo znam opinie kilku doświadczonych użytkowników którzy je mieli i zawsze był problem spowodowany właśnie blowem. Już nie pamiętam dokładnie ale poszła fama że ten sipnik tego nie lubi i słabo współpracuje z tym
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

kobelson

No kolor rzadki ale jakoś wpadł mi w oko no i jest :D a co do blowa to opinie są mieszane ...znajomy dłubie często wozy ma pojęcie także podjadę sprawdzę zobaczy co powie na ten temat :) A co do spota na pewno wpadne jak tylko czas pozwoli

kobelson

01.06.2017, 00:48 #10 Ostatnia edycja: 01.06.2017, 00:50 by kobelson
Cześć chwilę mnie tu nie było :) Jednak żeby nie było z foką coś się dzieje,na początek dostała nowe końcówki wydechu zapożyczone z audi q3,wywalona naklejka z przedniej szyby ,mała korekta lakieru i nowe tarcze i klocki nacinane i nawiercane przy okazji zaciski odnowione na czerwono :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




DamianoST

Dyfek teraz załóż, bo troszkę widzę po końcówkach że wystają :) ale ładnie wyglądają :)

matosu

11.06.2017, 20:19 #12 Ostatnia edycja: 11.06.2017, 20:21 by matosu
Jaką szerokość mają końcówki? Trochę na wąskie wyglądają. W końcu ładny lakier :) na tych pierwszych fotach na zmęczony wyglądał.
Jakie tarcze i klocki założyłeś?
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450