Jednomas do Focus 2 ST

KrzysiekM, 27.03.2017, 11:37 « poprzedni - następny »

KrzysiekM

Czy ktos z Was dopasował jednomas do focusa? Valeo robi sztywne kolo, ale nie pisza nic czy pasuje do ST. Patrząc po zdjęciach i na seryjna dwumase wyglada tak samo. Ma ktos sprawdzone info?

PyRsHaL

FSV-Performance ma w ofercie zestaw sprzęgła jednomasowego - kilku moich znajomych sobie chwali.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/FSV.Performance/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

KrzysiekM

Owszem, maja. Ale cena jest spora.

KrzysiekM

Udalo mi sie założyć sztywne kolo do focusa. Tyle ze istniejący problem w postaci pisku tak jakby przy skrzyni pozostal, obstawina byla dwumasa , po wymianie na sztywne kolo pisk wystepuje rzadziej ale sie pojawia. Mial ktos z was taki przypadek?

weksla

Po zestawie z FSV żadnych problemów z piskiem czy nawet jakomkolwiek hałasem. Ja niezauważyłem nawet różnicy względem oryginału
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

KrzysiekM

Ja juz zwyczajnie nie mam pojęcia skąd ten pisk sie bierze? W skrzyni przeciez nic nie moze piszczec

Thombike

Ja miałem pisk. Też pytałem wszedzie i nikt nie wiedział. 5 Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.tys.km później nie miałem już sprzęgła po łozysko oporowe rozpadło sie na 5 osobnych częsci. Wrzuć jakieś nagranie tego pisku, zapamiętałem tego sk...a dokładnei i nigdy nie zapomnę wiec jestem w stanie bez pudłą powiedzieć, czy to z łożyska czy jednak cos innego.

KrzysiekM

Piskiem okazała się wadliwa odma, wymieniłem w prawdzie na używkę ale pomogło i pisku nie ma.

Thombike

Good for You. Ja nie miałem takiego szczęścia:) DObra a wracając do tematu. Ktoś mógłby faktycznie zlinkowac cokolwiek, gdzie możnaby w jednomas sie zaopatrzeć. Bo mój dwumas i tak ma sie ku końcowi i...w sumie nawet jak jednomas wychodzi drożej to jednak jest to najpewniej wydatek jednorazowy.

PyRsHaL

W jednomasie od FSV-Performance koło jest lżejsze od oryginalnego o jakieś 5 kilo - dziko się to wkręca na obroty :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

KrzysiekM

Ja wstawilem jednomas z valeo dedykowany do volvo jakiegos, dokladnie nie pamietam jakiego. NA RAZIE jezdzi, ale teraz auto po dotarciu bedzie robione na 300+ wiec na pewno sprzeglo tego nie ogarnie i sam bede chcial to z FSV.