Przewód wspomagania od wersji Angielskiej.

bubel25, 18.03.2017, 06:49 « poprzedni - następny »

bubel25

Witam mam takie pytanie czy przewod od wspomagania ten ciśnieniowy co jest z czujnikiem wspomagania będzie pasował od wersji angielskiej?

sseebbaa1

Napisz do kolegi Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.veg.

On robił sam przekładkę z RHD na LHD. Może będzie wiedział, o który przewód Ci chodzi.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

veg

Niestety nie bo jest za krótki. ASO albo allegro używka.

Tigerbart

A nie możesz wziąć swojego węża ciśnieniowego i pojechać do zakładu który ci taki dorobi? Na pewno będzie minimum dwa razy taniej niż w Aso a tak samo dobrze jak nie lepiej jeśli zdecydujesz się na lepsze materiały.

bubel25

18.03.2017, 14:29 #4 Ostatnia edycja: 18.03.2017, 14:32 by bubel25
Chodzi mi o ten co wychodzi z silnika z lewej (od strony pasażera) strony i idzie koło zbiorniczka z płynem od wspomagania i idzie za silnikiem w dół i na nim jest czujnik wspomagania.

« Dodane: 18.03.2017, 14:32 »

Tak na allegro jest 350zl. Tylko nie wiem czy to jest dobra cena.

veg

Jak w listopadzie robiłem przekładkę to nie było takiego przewodu. Musiałem kupić w ASO za ~800 zł. Możesz skorzystać z podpowiedzi Tigerbart'a ale ja nie zdecydowałem się na takie rozwiązanie.