Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Focus Rs 400

steveno, 22.02.2017, 11:33 « poprzedni - następny »

rafek

fabio ty z Płocka ?
WV Jetta 1.8 BP / POLOPONEZ 1.5 GLI / FORD Mondeo MK1 1.6 BP+LPG Kombi / FORD Mondeo MK2 1.8 BP+LPG Kombi / OPEL Zafira 2.2 DTCi / BMW 316i /ASTRA K 1.6 biturbo Kombi / ST220 Zombi lift 2005 Kombi / obecnie BMW F31 białe zombi , S Max 2,5 turbo  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/groups/1500198969994480/

Mustang

Gratulacje, fajny :)

PyRsHaL

Dobrze widzieć że RS został w rodzinie ;)
Bezawaryjności i ciągłego banana na twarzy :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

T

Cytat: steveno w 22.02.2017, 17:57Jeżdze na długich.O dziwo nie walą po oczach.
Auto naprawdę super, ale to chyba jakiś żart? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

MAG

W 100% podzielam to co napisał Tomasz - w całej rozciągłości ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

AdixST

Najpiękniejszy RS jakiego widziałem, marzenie po prostu :)

vtec

w realu (było już ciemno, a światło sztuczne,co dopiero będzie przy pięknej, słonecznej pogodzie) prezentuje się o niebo lepiej, tylko ten front lip taki jakiś niepełny był :)
Mayak powinien sobie wreszcie porządny dojazd zrobić ;)
co do świateł, to faktycznie drogowe nie świecą na tyle mocno po oklejeniu i wątpię aby oślepiały

steveno

Cytat: PyRsHaL w 23.02.2017, 18:26
Dobrze widzieć że RS został w rodzinie ;)
Bezawaryjności i ciągłego banana na twarzy :P

Dzięki banan nie wchodzi z facjaty:)
Do przodu!!!

ST

400 koników - piękna sprawa - aż się teraz prosi o 4x4, żeby to już od samego startu wykorzystać :)
A ja zerknąłem na RS-a MK3 vs ta najnowsza Honda type R:Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://tophondacars.com/2018-honda-civic-type-r-release-date/
I niestety Honda, jak dla mnie prezentuje się o wiele ciekawiej i bardziej bojowo, patrząc na wykończenia i samą sylwetkę...

steveno

RS3 mk3 wygląda przó ujdzie tył i bok dramat. Mocy nie trzyma itp. Dlatego wole zdecydowanie MK2 nawet jeśłi jest to ośka.
TypeR spoko,ale nie dla mnie :) Dzwię Rs-a nie do zastąpienia.

Po wczorajszym zlocie mogę stwierdzić ,że miałem najładniejsze i najładniej brzmiace auto a było z czego wybierać nie licząc V8 ,które przyjechało.
Do przodu!!!

orzel_man

Ten kolor... jest magiczny... jak nie do końca jestem zwolennikiem żarówy... to tym setupie wygląda ...kosa!

custom

Piękny gratuluje zakupu

Kris1976

Cytat: steveno w 24.02.2017, 12:39
RS3 mk3 wygląda przó ujdzie tył i bok dramat. Mocy nie trzyma itp. Dlatego wole zdecydowanie MK2 nawet jeśłi jest to ośka.
TypeR spoko,ale nie dla mnie :) Dzwię Rs-a nie do zastąpienia.

Po wczorajszym zlocie mogę stwierdzić,że miałem najładniejsze i najładniej brzmiace auto a było z czego wybierać nie licząc V8,które przyjechało.
Steven a zadzwoń Ty jeszcze raz kiedyś do mnie po poradę...%&$# ;)
mógłbyś być bardziej dyplomatyczny względem mk3...
Ja  się rozpływałem w zachwytach nad Twoim nowym cackiem ...mimo festynu foliowego i przedpotopowego wnętrza ;) ...o braku trakcji nie wspominając :)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Zip

swietny kolor  :love:
St 330 soon :D
Diler PumaSpeed -rabaciki

Boxik

Gratulacje. Chyba najdroższy wystawiony RS MK2 :). Kolor miażdży.