[Focus] Pomarańcza performance - Focus mk2 ST

Flower, 11.02.2017, 22:56 « poprzedni - następny »

Flower

11.02.2017, 22:56 Ostatnia edycja: 11.02.2017, 23:10 by Flower
Witam wszystkich tak wiec do tej pory jeździłem Focusem mk2 po lifcie w dieslu(zawrotne 90 koników). To moc  a właściwie jej brak była powodem  zmiany autka.  Po optycznej zmianie i założeniu 18 calowych felg zupełnie nie chcialo to auto jechać.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Auto idzie pod młotek tak więc przyszedł czas na zmiany, na coś może nie nowszego ale na pewno lepszego. Większosć z Was kojarzy to autko.  Stejk jest z 2006 roku z przebiegiem około 238 tys ale  poprzedni właściciel baaardzo o niego dbał i  jest w lepszej kondycji  niż nie jeden MK3 ;)  Ogólnie co do wyposażenia nie będe sie rozpisywał bo ma chyba wszystko prócz tempomatu i grzanych stołków. Zawieszenie gwintowane skręcone trochę wyżej niż u poprzednika ze względu że ma to być auto na co dzień (zrobię mu w związku z tym jedna krzywdę ale o tym później).  Teraz trochę fotek

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



No i tyłeczek, który nie każdemu się podoba. Powiem szczerze początkowo  na zdjęciach  w ogłoszeniu chciałem aby mi go zmienił na serię badź sam go zasłonię dyfuzorem. Natomiast gdy zobaczyłem na żywo  zmieniłem zdanie... ma to swój specyficzny urok a na otwartej przepustnicy jak warknie... to aż ciary przechodzą
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Mam go dopiero od kilkunastu dni i banan na twarzy mi nie schodzi ani na chwilę Ciągle jest tylko myśl... czy nie muszę gdzieś po coś jechać :D Jazda takim autem to czysta przyjemność i na razie nie myślę o modach, może dopiero w przyszłym roku ;)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

sseebbaa1

Dobry egzemplarz! 8) 8) 8) Gratuluję!



Cytat: Flower w 11.02.2017, 22:56No i tyłeczek, który nie każdemu się podoba. Powiem szczerze początkowo  na zdjęciach  w ogłoszeniu chciałem aby mi go zmienił na serię badź sam go zasłonię dyfuzorem. Natomiast gdy zobaczyłem na żywo  zmieniłem zdanie...
Zawsze zastanawiałem się jak to jest z prześwitem pod autem z tym zakręconym wydechem. Wcześniej nie pytałem się o to kolegi Mustanga, bo wiedziałem, że auto jest bardziej na pokaz, niż do codziennej jazdy.
Ale teraz będzie to chyba inny sposób użytkowania, więc proszę powiedz czy ten wydech nie wisi za nisko?
Oczami wyobraźni normalnie widzę jak zahacza o jakieś nierówności czy koleiny na drodze...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Flower

11.02.2017, 23:31 #2 Ostatnia edycja: 11.02.2017, 23:37 by Flower
Ogólnie to kwestia nauki jazdy, jedynie gdzie mogę zahaczyć wydechem to  na progach. Jak na  razie mialem tylko raz z tym związana  przygodę.  Wpakowałem się na osiedle gdzie są dosyć wysokie "policjanty" były aż 4 zanim dojadę do miejsca no i jeden delikatnie zahaczylem.  Muszę po prostu przejeżdżać pod skosem innej opcji nie ma.  Jak by nie było Seba mi i tak skręcił gwint trochę wyżej bo  byłoby ciężko :)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Mustang

Witamy z tematem :D

Flower

Jakąś nieaktualną fotkę profilową masz  :D
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Mustang


Flower

No i nie wytrzymałem..... miałem rok nic nie zmieniać a tu części do pierwszych modów

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



cóż to takiego przyszło ?  8)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

weksla

Chwal się heheh co ?to
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

gratuluje zakupu auto warte zakupu i dopieszczania .Miło,że będziesz chciał kontynuować temat Mustanga . Bezawaryjność i dalszego banana na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.twarzy.Do zoba na spotach.
Do przodu!!!

Mustang

Jak zmieniasz lampy to będę zły :P

Flower

28.02.2017, 21:09 #10 Ostatnia edycja: 28.02.2017, 21:21 by Flower
Trafiony/zatopiony  masz mnie  :P

Ale coś masz z kablami namieszane, bo nie działają i muszę z powrotem przerobić :P

« Dodane: 28.02.2017, 21:21 »

Cytat: steveno w 28.02.2017, 20:06
gratuluje zakupu auto warte zakupu i dopieszczania.Miło,że będziesz chciał kontynuować temat Mustanga. Bezawaryjność i dalszego banana na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.twarzy.Do zoba na spotach.

Ze spotami bedzie ciężko  chyba że bedziesz jechał nad morze latem wtedy no problemo. Jest też druga opcja ... zawitasz na zlot FKP to bedzie okazja  się spotkać :)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Flower

Tutaj mamy porównanie lampionów 
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




a tu efekt końcowy
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Trochę musiałem się z wtyczkami nakombinować ale w końcu jest...  efekt końcowy taki jaki oczekiwałem ;)
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

orzel_man


Flower

Takie powinny być fabrycznie montowane :P
Nie każda morda pasuje do Forda, a moja tak :D

Mustang

Cytat: Flower w 28.02.2017, 21:09Ale coś masz z kablami namieszane, bo nie działają i muszę z powrotem przerobić
Lampy zakładałem od RSa i dlatego wtyczki były przerabiane :)
Swoją drogą miałem takie lampy identyczne kiedyś a później dałem je tacie bo też ma focusa :P