[Focus] RS MK1 by Mustang

Mustang, 08.02.2017, 18:51 « poprzedni - następny »

MAG

Cytat: sseebbaa1 w 09.02.2017, 16:33
nie x2 tylko x4 (koła) :stupid: :stupid: :stupid:

A tak z ciekawości, to ile ludzie wyciągają mocy z tego 4-cylindrowca po przeróbkach?


Bez ruszania bebechów silnika ponad 300.

Gdzies tu na forum powinien jeszcze gdzies byc opis (albo kilka wpisów przynajmniej) od RSSSS (czy jakos tak...) - on miał swojego na 330KM zrobionego
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Mustang

09.02.2017, 23:26 #16 Ostatnia edycja: 09.02.2017, 23:27 by Mustang
Dzięki Panowie :) To auto ma 14 lat i nie mogę przestać się nim zachwycać więc nie potrafię sobie wyobrazić co czuł ktoś kto brał wtedy RSa z salonu :)
Cytat: Kris1976 w 09.02.2017, 15:41Czy moc oznacza też że zrobisz kurację odchudzającą w postaci wydmuszki?

Sam nie wiem jeszcze jak to się rozwinie ale właśnie tak jak wspomniał Tomasz mam na uwadzę fakt, że to już powoli klasyk i dobrze by było modzić tak żeby dało się wrócić do serii.
Póki co wymiana rozrządu i uszczelki pod pokrywą bo już się deczko poci, nowe świece i siłowniki klapy czyli zaczynam od podstaw a póżniej można myśleć o przyjemnościach :)
No i musowo chciałbym dodać wskaźnik temp. wody.


Cytat: Franek w 09.02.2017, 12:08Gdzie udało się taki dostać?

W Krakowie był trzecim bodajże autem w kolekcji obok Corvetty i Merca AMG.

vtec

Cytat: Mustang w 09.02.2017, 23:26
Dzięki Panowie :) To auto ma 14 lat i nie mogę przestać się nim zachwycać więc nie potrafię sobie wyobrazić co czuł ktoś kto brał wtedy RSa z salonu :)
Mam to samo, mój ma 13 lat i nie mogę przestać cieszyć się nim (może za rzadko nim jeżdzę ;) ), i zastanawiam się również, jakiego banana musiał mieć ów właściciel, tym bardziej kto mógł mu wtedy podskoczyć.... nieźle musiał wynudzić się na drogach ...

Mustang

Cytat: vtec w 10.02.2017, 19:17Mam to samo, mój ma 13 lat i nie mogę przestać cieszyć się nim (może za rzadko nim jeżdzę  ), i zastanawiam się również, jakiego banana musiał mieć ów właściciel, tym bardziej kto mógł mu wtedy podskoczyć... nieźle musiał wynudzić się na drogach....

Hehe fajne zamiany zrobiliśmy :D Mariost też przesiadł się z nowszej imprezy na GC :)

Mustang

Coś tam już działam :)

Konsola odświeżona
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Graty do wymiany:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



No i sobota ładna to się przewietrzyło:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


steveno

gratuluje kolejny Rs na forum:) Taki klasyk to pod koc i czeka na emeryturę :) Tylko będzie rosnąć w oczach.
Do przodu!!!

bmarcin

28.02.2017, 22:05 #21 Ostatnia edycja: 28.02.2017, 22:07 by bmarcin
Mega fura :)
z ciekawosci jaka wage ma RS Mk1 w papierach?

Mustang

Dzięki :)
Ciężka krowa - 1355kg :P

orzel_man

Faktycznie "muł" musi być.
Chociaż wyglada dobrze ;)

Mustang

No właśnie byłem zdziwiony bo ta waga mi nie pasuje do tego jak to auto świetnie zachowuje się w zakrętach.

TAM

Właśnie taki niebieski RS (seria!) dawał baty w Poznaniu dwóm Evo zrobionym na 390 KM. Na prostej go dochodziły, ale w zakrętach były bez szans.

bmarcin

@ TAM - rozumiem ze bylo sucho? I nie chodzi o kolejna dyskusje o wyzszosci 4x4 nad FWD tylko pelen obraz sytuacji :)


TAM

Tak, oczywiście była ładna pogoda, 18-20°, niska wilgotność powietrza. Masz rację, zapomniałem o tym wspomnieć :-)