S-max 2012 z Marek

lolomanolo, 03.02.2017, 09:27 « poprzedni - następny »

lolomanolo

03.02.2017, 09:27 Ostatnia edycja: 03.02.2017, 10:05 by lolomanolo
Hej, sorry jeśli w złym miejscu, ale w "ogłoszenia z sieci->pozostałe" nie mogę założyć tematu.

A więc sprawa jest następująca:
Szwagrowi i siostrze kolejna pociecha przyszła na świat, stąd pora na zmiane auta i padło na s-max'a.

Ktoś kojarzy autko z tego linka, jakieś opinie, cokolwiek?:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.otomoto.pl/oferta/ford-s-max-salonplserwisowanytitanium-automat-powershiftgwarancjawarty-uwagi-ID6yJDQX.html#aa9e501813

Bedę go oglądał, bo szwagier ma kawałek, więc może jakieś rady na co wrócić uwagę, bo rs to moj pierwszy ford i jestem w tym temacie kompletnym lajkonikiem...

Nie krępujcie się wrzucić swoich propozycji, jeśli trafił ktoś na ciekawy egemplarz.

Z góry dziękuję i pozdrwawiem!

vtec

link przekierowuje na glowna strone portalu ...

lolomanolo

Cytat: vtec w 03.02.2017, 10:02
link przekierowuje na glowna strone portalu....

Dzięki Witek, już poprawiłem

MAG

Największa zagadka w tych autach to skrzynia - jednym bezproblemowo lata grubo powyżej 200tkm, a innym potrafi się rozkraczyc przy 60tkm...
osobiście nie widze na zewnatrz jakichs problemów. Kolor jest w realu swietny, ale jego najwiekszym minusem jest to, że na plastikach ma wyraźnie inny odcień, co zreszta na zdjeciach dobrze widać ...
Wypas bardzo fajny.

Jesli jest pełna dokumentacja przebiegu, to jechać na serwis i sprawdzać czy wszystko sie zgadza z deklaracjami w ogłoszeniu.


Generalnie S-Max to super auto i przy trójce dzieciaków nie widze nic innego co w podobny sposób powiazałoby frajdę z jazdy z mozliwościami transportowymi...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

lolomanolo

Cytat: MAG w 03.02.2017, 10:21Największa zagadka w tych autach to skrzynia - jednym bezproblemowo lata grubo powyżej 200tkm, a innym potrafi się rozkraczyc przy 60tkm...
osobiście nie widze na zewnatrz jakichs problemów. Kolor jest w realu swietny, ale jego najwiekszym minusem jest to, że na plastikach ma wyraźnie inny odcień, co zreszta na zdjeciach dobrze widać...
Wypas bardzo fajny.

Jesli jest pełna dokumentacja przebiegu, to jechać na serwis i sprawdzać czy wszystko sie zgadza z deklaracjami w ogłoszeniu.


Generalnie S-Max to super auto i przy trójce dzieciaków nie widze nic innego co w podobny sposób powiazałoby frajdę z jazdy z mozliwościami transportowymi...


heh, dzięi MAG, bo już byłem pewien, że był malowany przez te plastiki.

A jeszcze w razie W, gdyby skrzynia się poddała to o jakich kosztach mówimy?

MAG

duzych...

na FCP i MKP jest troche tematów o PowerShifcie
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Toretto88

Znajomy mechanior też kupił ostatnio s-maxa, coś przebąkiwał o 12 tyś.

Wyklepane z aluminiowej blaszki... M8s

vtec

o zaletach tego auta nie będę wypowiadał się, w skrócie podsumował je MAG.
Sam takiego kupowałem dla kumpla ze 3 lata temu, też w automacie, z pełną historią serwisową, itp.
Jeździ do dziś, aktualnie przebieg pod 200kkm. Dwóch innych kumpli ma SMaxy w manualach/benzynach. Nie mogą złego słowa powiedzieć.
Jedyne co mogę powiedzieć i polecić po przeczytaniu ogłoszenia i obejrzeniu zdjęć, to oględziny w FORD na Ostroroga. Ceny nie komentuję, bo nie jestem z tym modelem na bieżąco ;)

Opcje przy tym aucie z tą skrzynią to serwis w ASO FORD i wykupienie gwarancji FORD GW24, czy jakoś tak.
Jeśli nie planujemy serwisować w Fordzie, to pierwsze co to wymiana oleju z filtrami w skrzyni.