Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Fiesta St 300

Zip, 24.01.2017, 16:33 « poprzedni - następny »

Zip

no wlasnei nawet jak depniesz to gaz jest za nisko

jak masz dostep do drukarki to taki wydruk  ok 10zl
a za sztakbe alu 30
St 330 soon :D
Diler PumaSpeed -rabaciki

Zip

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

St 330 soon :D
Diler PumaSpeed -rabaciki

Zip

Ram Air BIG MOUTH Intake

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

St 330 soon :D
Diler PumaSpeed -rabaciki

MarcinKOS

 Big mouth fajna sprawa, tylko ta cena :|

Zip

spokojnie juz zrobilem poprawiony projekt  , niedlugo moge drukowac za 1/3 ceny :D
St 330 soon :D
Diler PumaSpeed -rabaciki

JanuszTomek :)

11.04.2017, 16:37 #50 Ostatnia edycja: 11.04.2017, 16:48 by JanuszTomek :)
Tu masz filmik jak MK7 ST robi na Nurburgringu 8,06 czyli tyle co nowy RS i bmw m3 e92 z v8 o mocy 420 hp :)
Ona też jest z kitem Perona P3XX a przynajmniej tak jest w opisie
A może to twoja :D
Gratuluję modów bo ja mam cel zejść w ST150 poniżej 6 do 100 km/h i obecnie szukam dołu z 2.3 nie wiem czy to możliwe ale dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych i to będzie oczywiście N/A a angole zrobili 6.3 w st150 z 2.3
Na początek tak to powinno jeździć :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=StDJHOMtQC0
Ale to jeszcze długa droga i niestety w st150 brakuje 6 biegu :/
Na forum jestem od wczoraj ale widzę że dobrze trafiłem :D
Tutaj macie krótki-długi opis modów oraz planów na 2017 lecz pewnie nie na wszystko starczy kasy :/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,5375.0.html
I proszę o rady jeśli ktoś ma większe doświadczenie z st150 i 2.0 duratec he bo ja jestem samoukiem i większość informacji na temat modów st150 pochodzi z angielskich stron i różnych forum 
Pozdrawiam i ze względu na moje początki proszę o info czy są organizowane jakieś zloty i gdzie bo bym z chęcią poznał ciekawych ludzi z ciekawymi samochodami :)

« Dodane: 11.04.2017, 16:48 »

Kurde jeszcze filmik z MK7 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=oNEmDrTznpQ&t=13s
Pozdrawiam

TAM

Ostatni filmik jest niesamowity, przyjemnie popatrzeć jak gość jeździ.

JanuszTomek :)

To jest szok i gdybym miał z nim usiąść na normalnej drodze i tak jechać to raczej bym się zes.... :D

Polecam zobaczyć każdemu jak potrafi jeździć Fieste MK7 i robić czasy Bmw M3 e92 na Nurburgringu a to chyba jeden z najmocniejszych cywilnych konkurentów o ile można nazwać M3 konkurencją dla Fiesty ST xD

Najważniejsza jest masa dlatego każdy z nią walczy jeśli chodzi o sport morowe ale wyciąganie klimy to lekka przesada :) Bo takich już też widziałem

Michal85

Cytat: Zip w 05.04.2017, 19:38
spokojnie juz zrobilem poprawiony projekt , niedlugo moge drukowac za 1/3 ceny :D
OOO jak coś wiecej będzisz wiedział to pisz na PW, będę zainteresowany w lepszej cenie.

Zip

troche sie pozmienialo, ale to jeszce nie koniec  :mask:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


St 330 soon :D
Diler PumaSpeed -rabaciki