MK3 1.6 Kombi (150@290/390nm) Turdo Hybryda Stage 3

moment, 22.01.2017, 10:34 « poprzedni - następny »

moment

24.01.2017, 20:49 #15 Ostatnia edycja: 24.01.2017, 20:54 by moment
Dokładnie zgadzam się z tym w 100%


Cytat: Cons w 24.01.2017, 13:29
Te ich moce można sobie wsadzić między bajki, zwłaszcza Pumaspeed :P  290 to maks, więcej nie wyrobią wtryski. Fiesta ma ten same graty

Stare turbo w końcu na części poszło?


« Dodane: 24.01.2017, 20:54 »

W pewnym sensie masz rację ALE!! Ja kupiłem auto na firmę w 2014 roku gdzie można było jeszcze odliczyć VAT więc auto które kosztowało około 90 tyś - Vat - koszty w firmę sam sobie policz ile mnie kosztowało.. Co prawda zarejestrowane jest na z homologacją na ciężarowe więc odliczam Vat od paliwa..
Niestety nie udałoby się wyprodukować już ST w tym okresie czasu a ja koniecznie potrzebowałem kombi..

Radość dla mnie z modów niesamowita i teraz mam się czym chwalić i cieszyć:P

A tu wrzucam fotkę hebli które beda założone:) 350mm i zaciski od Rsa'a

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.





Cytat: st-power w 24.01.2017, 19:56
Autko bardzo fajne i świetna robota - gratuluję :)
Ale nie mogę zrozumieć, czemu od razu nie kupiłeś ST w kombi? Rozumiem,że tuning to tuning,ale gdybym kupował auto z zamiarem dłubania przy nim, wiedząc,że jest gotowa mocniejsza wersja - wolałbym dołożyć do STeka i przy nim dłubać. Zwłaszcza,że zdecydowanie lepiej trzymał by wartość do odsprzedaży,a sprzedać cywila po tuningu to tylko "straty".

Mimo wszystko miło widzieć takiego pasjonatę,który przeciera ścieżki tuningu ecoboosta :)

st-power

To teraz już wszytko jasne,a myślałem,że to był nie przemyślany zakup ;)
Będę śledził wątek i życzę powodzenia w dalszych modach :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

moment

Było wszystko przemyślane od początku do końca:)
Już nie wiele się zmieni.. jak fotka wyżej wpadną heble od Rs'a i Sync 2 lub 3 a to wszystko zależy od ceny..


Cytat: st-power w 24.01.2017, 21:14
To teraz już wszytko jasne,a myślałem,że to był nie przemyślany zakup ;)
Będę śledził wątek i życzę powodzenia w dalszych modach :)

T

Świetny projekt, mechanicznie robi bardzo duże wrażenie. Wizualnie też fajny, chociaż pasy trochę nie w moim stylu, ale nie można powiedzieć, żeby nie pasowały do całości.

Ale... czy mi się wydaje, czy on nie ma xenonów? Jeśli mam rację, to bardzo by się przydały. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

moment

Siemanko:)
miło że kolejnej osobie się podoba:P
Pasy rzecz gustu jednym bedą się podobać innym mniej a trzecim w ogóle.. Mi się podobają:)

Mam założone Xenony fotki były robione w okresie kiedy wysłałem swoje lampy do przerobienia i miałem zwykłe srebrne założone:P

Cytat: Tomasz w 24.01.2017, 23:12
Świetny projekt, mechanicznie robi bardzo duże wrażenie. Wizualnie też fajny, chociaż pasy trochę nie w moim stylu, ale nie można powiedzieć, żeby nie pasowały do całości.

Ale... czy mi się wydaje, czy on nie ma xenonów? Jeśli mam rację, to bardzo by się przydały. :)

moment

Jutro poprawki programu trzymajcie kciuki żeby pękła magiczna 3 z przodu :)

Cons

sie nie chwal bo widzowie przyjadą ;)
Fiesta ST MK7

moment

A niech przyjdą będzie co podziwiać..  Turbo ma duży zapas myślę że nawet do 350 koni ale wtryski wysiadaja.. Trzeba by założyć dodatkowy ale tego n chce..

Cons

to jak chcesz się bawić jak nie ma czym podlać? No chyba, że AFR dostaje jutro wolne :P
Fiesta ST MK7

moment

Są zabawki którymi da się pewne rzeczy ustawic. Mam nadzieję że uda się przekroczyć 300. Grzesiek da radę :)  jemu też zależy żeby robić takie projekty bo to dobra reklama więc na pewno zrobi co w jego mocy żeby osiągnąć taki wynik.

Cons

kurna a ja se do fiesty mountune 215 dwa dni temu sprawiłem i się jaram a tu czysta kuni :D to trzymamy kciuki i czekamy na wynik
Fiesta ST MK7

moment


Cons

Cytat: moment w 27.01.2017, 22:13
Źle zrobiłeś..
a tam, graty od mountune (za pół darmo) a chips od heko ;)
Fiesta ST MK7

Zip

Pamietaj o co masz zapytac :D
St 330 soon :D
Diler PumaSpeed -rabaciki

latar

heko wrzucił wynik na FCP. Mocno! Tak jak miało być:D