Focus 2 ST , problem po wgraniu softa.

KrzysiekM, 24.12.2016, 23:03 « poprzedni - następny »

KrzysiekM

Witam. Po wgraniu softa pojawił mi się w aucie problem polegający na tym , że samochód w granicach 3tys obrotów zostaje zdławiony poprzez co gubi moment , trwa to chwile i nagle dostaje boosta i ciągnie so konca. Na poczatku podejrzenie padalo na pompe paliwa, zostala wymieniona i nic nie pomogla, druga wizyta u tunera i dalej to samo. W koncu odpinamy przeplywke i nagle moment skacze o 40nm do gory. Czyli trzeba wymienic przeplywke, zostaje wymieniona i dalej to samo niestety. W chwili obecnej jezdze z odpieta. W czym szukac winy? Auto na seryjnym  programie jezdzi normalnie. Czy to wina programu ? W aucie zmieniony wydech na przelot bez kata, cool f mic, wtryski 440cc. Auto wypluło po programie 265 koni i 400nm

Monti

A co wygrywałeś i skąd to miałeś.
Kto robił softa ?
Było: Mondeo HB mk4 2.5L, opony 225x35r19 na feldze 19"8,5", zawieszenie gwintowane KW
Jest: BMW f34 328ix M-Pak

weksla

Na 100 % bubel w sofcie. Przerabialem to wymieniając po kolei różne podzespołyi nic tylko kasa w pozdu
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

KrzysiekM

Tez obstawialem softa no bo co innego jesli inni maja wiecej koni i wyzszy moment i to lata a tu nie chce, gdzie wymienione wszystko co mozliwe. Gdzie tu sie udac na dobrego softa powiedzcie? Planuje do chlopakow z FSV performance podjechac bo znaja sie na tych samochodach.

Monti

Fsv  polecam. Tomek mi właśnie hamulce Brenno bedzie wstawiał.
Było: Mondeo HB mk4 2.5L, opony 225x35r19 na feldze 19"8,5", zawieszenie gwintowane KW
Jest: BMW f34 328ix M-Pak

KrzysiekM

Wporzadku czlowiek! Z polosiami mi pomagal. Jutro bede dzwonil sie umowic na termin.

Monti

KrzysiekM a skąd jesteś ? Jesli mozna wiedzieć .
Było: Mondeo HB mk4 2.5L, opony 225x35r19 na feldze 19"8,5", zawieszenie gwintowane KW
Jest: BMW f34 328ix M-Pak

KrzysiekM

Lidzbark warmiński. Kawał drogi bede mial do nich... a czemu pytasz?

Monti

A bo myslalem, ze z okolic jesteś. Faktycznie kawał drogi masz :)
Było: Mondeo HB mk4 2.5L, opony 225x35r19 na feldze 19"8,5", zawieszenie gwintowane KW
Jest: BMW f34 328ix M-Pak

KrzysiekM

Trudno... oby tylko sie udalo cos z tym zrobic.

lolomanolo

Gdzie robiłeś program?

Nie wiem czy jest sens jechać taki kawał do chłopaków, kiedy oni się chyba softem nie zajmują.

KrzysiekM

Tune up gdansk. To gdzie mam sie udac zeby to ogarnac wogolw? Bo juz sam nie wiem...

lolomanolo

Musisz się udać tam gdzie zrobią Ci dobry program, albo wgrają gotowca pumaspeed, czy revo pasującego do specyfikacji Twojego auta.

KrzysiekM

No wlasnie... ale gdzie mi zrobia ten dobry program?

lolomanolo

Tu Ci niestety nie pomogę, bo korzystałem do tej pory tylko z heko i ten sam problem. Zapytaj użytkownika weksla, on chyba kilka softów przerobił.