[Mondeo] Zaciski Mondeo mk3 kombi + klocki EBC Yellow Stuff + tarcze Zimmermann

T, 16.11.2016, 00:08 « poprzedni - następny »

T

Mam do sprzedania tylne zaciski z Mondeo mk3 kombi, tarcze Zimmermann, klocki EBC Yellow Stuff.

Wyglądają tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Komplet zawiera:

- Zaciski z Mondeo mk3 kombi (przedlift). Jeden wymieniony na nowy ok. 10 tys. km temu (ten jaśniejszy - koszt ok. 400 zł + robocizna), drugi profesjonalnie zregenerowany ok. 5 tys. km. (koszt ponad 200 zł).
- Klocki Yellow Stuff o przebiegu ok. 5 tys. km. Bardzo mało zużyte — patrz zdjęcie 4. Moim zdaniem są to najlepsze klocki jakie można założyć do tych zacisków. Mają bardzo podobną charakterystykę do Ferodo DS2500, które miałem z przodu. Na zimno hamują jak zwykłe klocki, a niemal nie da się ich przegrzać, w każdym razie mi się to nie udało. Nowe kosztują ok. 350 zł.
- Tarcze Zimmermann gładkie, mają przebieg ok. 30 tys. km, wcześniej jeździły z klockami Ferodo Premier. Są już w pewnym stopniu zużyte (aczkolwiek nie widać tego po grubości, nadal ok. 12 mm, może minimalnie mniej), jednak nie mają wyżłobień czy wżerów na powierzchniach ciernych. Spokojnie można na nich jeszcze trochę pojeździć. Przy wymianie klocków na Yellow Stuff miały sprawdzane bicie czujnikiem zegarowym i było lepiej niż w normie, oczywiście brak wyczuwalnych drgań przy hamowaniu.
- Przewody elastyczne do zacisków (oryginalne — były wymieniane na nowe ok. 10 tys. km).

Całość pasuje do każdego mk3 kombi (łącznie z ST220).

Cena: 499 zł
Odbiór najchętniej osobisty (ze względu na masę części), ale ewentualnie jest możliwość wysyłki.

PS Zestaw pochodzi z mojego byłego auta. Szczegóły:Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,99.0.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

T


T

Sprzedane.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club