[Focus] Lampy od focusa mk po fejsie do przed fejsa

mateuszess, 04.11.2016, 11:08 « poprzedni - następny »

mateuszess

Witam. Co trzeba przerabiać aby zamontować lampy od pofejsa focusa mk2 do przedfejsa? Mam możliwość kupieni diodowych lamp tuningowych jak na alegroszu ale są od focusa po fejsie i pytanie czy bez problemów je założę?

wodzmistrz

04.11.2016, 18:15 #1 Ostatnia edycja: 04.11.2016, 18:18 by wodzmistrz
A mówisz o całych reflektorach czy tylko o środku?

Jeśli o reflektorach to tak na oko to chyba maska ma inny kształt, nadkole tak samo :p tak bez problemów to raczej nie założysz.

A jeśli masz na myśli sam środek to nie wiem, niech wypowie sie może ktoś bardziej  kumaty w temacie.
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

weksla

Sądze że koledze chodziło o tyły.
Wg mnie bedą pasować ewentualnie i prawdolodobnie trzeba przerobić tylko wtyczki
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wodzmistrz

Gdzieś mi uciekło, że chodzi o diodowe. Odnośnie tylnych mateuszess daj znać jak Ci poszło, bo też prawdopodobnie w przyszłym roku będę chciał wymienić, i całkiem możliwe, że będą to polifty.
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

mateuszess

No właśnie co trzeba będzie przerobić i czy ktoś już wcześniej to z was robił. Bo ja z elektryka to tak średnio wypadam w takiej konfrontacji.

weksla

Na focus klub polska był dokładnie taki temat. Poszukaj
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

mateuszess

06.11.2016, 16:45 #6 Ostatnia edycja: 06.11.2016, 16:50 by mateuszess
Po staram się poszukać.