Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

eng

Spoko. Przemyśl to przemyśl. I przemyśl też ściągnięcie listwy z drzwi :D

Cinkciarz

i jedno i drugie mnie kręci no ale strach jest
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wilhelm

Cytat: eng w 19.07.2010, 00:03
Spoko. Przemyśl to przemyśl. I przemyśl też ściągnięcie listwy z drzwi :D

Te listwy trzymają się na jakimś kleju i po zdjęciu będzie gładko czy może są przykręcane i zostaną dziury? Bo sam bym się ich chętnie pozbył ;)

Lukasz-no1

Cytat: Cartoon w 18.07.2010, 23:42
Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał temat utrzymania tych felg w takim stanie :D
Poorboy's World Wheel Sealant i masz problem z głowy na 2-3-4  Miesiące
Ja już nie pamiętam kiedy używałem czegoś do doczyszczenia felg,
po prostu wystarczy zdeka mocniejszy strumień wody a wszystko samo Pięknie spływa.
Oczywiście przed aplikacją tego Sealanta należy ściągnąć Felgi.

Pozdrawiam
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

T

Cytat: wilhelm w 19.07.2010, 19:45
Te listwy trzymają się na jakimś kleju i po zdjęciu będzie gładko czy może są przykręcane i zostaną dziury? Bo sam bym się ich chętnie pozbył ;)
Są przyklejone.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Od przedwczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem skórzanych foteli poliftowych, regulowanych elektrycznie w 8 płaszczyznach (fotel kierowcy i pasażera), podgrzewanych i wentylowanych.
Skóra jest w dośc dobrym stanie jak na używkę, jutro może dorzucę fotki.
jak NA RAZIE podpięte są oba fotele, elektryka działa elegancko, nie ma już żadnego błedu airbag - który mi spędzał sen z powiek:), czujnik niezapiętych pasów tez spełnia swoje zadanie i sygnalizuje wszystko tak jak byc powinno. Zostało jeszcze podłączyć grzanie i klimatyzowanie dupska.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Farciarz  :(
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

GaBB

no farciarz ;) goscie u ktorych bylismy po te fotele mieli duzy wybor czesci ale w chorych pieniadzach...ale fajne rzeczy byly :P A ta skora w dobrej kasie moim zdaniem byla :) ale widok mondka zaladowanego fotelami i kanapa - bezcenne :) nie liczac miny slawka jak siadl na skorze jak tego samego wieczoru ja u mnie zakladalismy :P
-----
Pozdrawiam,
Marcin

weksla

tak po prostu wrzucam fotkę wnętrza (jeszcze niestety ze starymi włącznikami podgrzewanych foteli-ale już niedługo).
przedtem to był całkowity przedlift, a teraz laik by się raczej nie zorientował:) co myślicie??

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

No wiesz Sławku no myślimy że to jakoś ujdzie tutaj się oko przymknie tam tez i jakoś to będzie no bo jak lepiej się nie dało ;) a tak poważnie wygląda super jakbyś miał konkretne Hi Fi  ty nie pokazuj radia bo każdy już widział tylko dawaj foty tej skóry!!!  ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Wygląda dużo lepiej niż wcześniej ale pewnie gorzej gra. ;)

PS. Fajną masz engałkę. :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

hehe dzięki. Gała też mi się podoba:)
Wiesz co do grania to fakt trochę gorzej jest (choć melomanem nie jestem). Ale mam nadzieję że zrekompensuję to lepszymi głośnikami.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Po chyba 2 miesiącach od zakupu nowych poliftowych foteli i po niedawnym podłączeniu ich w pełni wraz z ogrzewaniem i wentylacją, prezentuje fotki, robione niestety stałką, więc może mało ciekawe ujęcia, ale nie miałem lepszego obiektywu pod reką akurat wtedy:)

działające już grzanie i wentylacja :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



i cała konsola (zostało jeszcze wymienić guziki od ESP i otwierania klapy)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



No i fotele (złe ujęcia bo brakowało mi szerszego kąta)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



No i na szybko fotka całego monda, wraz z muchami :mask:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

widac ze fotele z anglika :P
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

przynajmniej fotel kierowcy jest w lepszym stanie :D