Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

weksla

Olo to taki cuś:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/gniazdo-samochodowe-usb-z-2m-przewodem-i4426138563.html
Szukałem z jakiegoś auta, ale to wydało mi się dobre i tanie. Zabudowałem jak na rysunku. Wszystko jest estetycznie pochowane, wygląda jak fabryka:d
Wcześniej też miałem tak jak piszesz wiszace gniazdo w schowku.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

11.08.2014, 01:31 #721 Ostatnia edycja: 11.08.2014, 02:18 by badger
Cytat: weksla w 27.04.2014, 21:52Ja już pisałem, miałem wysoki model Clariona i na zwykłych głośnkach fordowskich grał średnio jak na te klase sprzętu. Włożyłem Blaupunkta Fordowskiego i lepsze (też fabryczne głośniki tylko te od SONY) i zagrał dużo lepiej.
Bo głośniki są dużo ważniejsze niż elektronika, wbrew temu, co można przeczytać na forach samochodowych. Wystarczy spojrzeć na to, jakie zniekształcenia generuje przeciętne radio i przeciętny głośnik. Mam wrażenie, że opinie o niesamowitej poprawie brzmienia po wymianie radia przy seryjnych głośnikach pochodzą wyłącznie stąd, że seryjne radio nie pozwala zwykle tak mocno podbić basu. ;)

« Dodane: 11.08.2014, 01:33 »

Cytat: wild_weasel w 27.04.2014, 20:04Dorzucę też 3 grosze od siebie. Denso potrafi zagrać całkiem przyzwoicie, ale na lepszych głośnikach. Wymieniłem swoje seryjne (jakiś wyższy standard) na zestaw odseparowany i na samym Denso poprawa była ogromna.
Dokładnie. :) Zawsze tak będzie, chyba, że radio jest wyjątkowo słabe i nie będzie w stanie poradzić sobie z głośnikami.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

olo

Ja jestem zdania ,że jednak najważniejsze jest radio.Po podłączeniu u mnie Pioneera na seryjnych głośnikach po prostu byłem w szoku . Zresztą w każdym aucie po zmianie na dobre radio była odczuwalna duża różnica dźwięku na plus.Raz pokusiłem się w Eclipsie na radio Peiying ,ludzie jakie to było dziadostwo .Dźwięk gorszy niż na seryjnym radiu ale za to dotyk ,Automapa,internet ,kamerka wstecznego, itp bajerki, w lekkim słońcu już nic nie było widać na wyświetlaczu.Więc  podstawa to radio !!!

T

Cytat: olo w 11.08.2014, 08:46Ja jestem zdania,że jednak najważniejsze jest radio.Po podłączeniu u mnie Pioneera na seryjnych głośnikach po prostu byłem w szoku. Zresztą w każdym aucie po zmianie na dobre radio była odczuwalna duża różnica dźwięku na plus.
To teraz załóż poprawnie w którymś aucie zestaw odseparowany za 250 zł nie zmieniając radia i przestaniesz wypisywać takie rzeczy. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

olo

Co mi po zestawie ,jak nie będzie czym  wysterować

weksla

Koledzy tak mnie teraz natchnęło. Mojego tdci mam już 10lat. Cały czas mi służy. W zeszłe wakacje Grecja łącznie 5k km. Rada do posiadaczy tdci 250ml Mixolu na pełny bak paliwa i brak problemów z układem wtryskowym. Pozdrawiam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

Cytat: weksla w 28.01.2018, 03:01Rada do posiadaczy tdci 250ml Mixolu na pełny bak paliwa i brak problemów z układem wtryskowym.
Ciekawe.
A Mixol jakie ma działanie w takim silniku?

Dolewałeś to  za każdym razem, czy tylko co jakiś czas?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Dolewam od momentu remontu pompy i zero problemów. Chodzi o zatłuszczenie naszej suchej ropy a co za tym idzie smarowanie łuszczacej się pompy
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Hej.

Po ponad 11 latach wspolnego zwiazku🤣 moje mk3 idzie na sell.
 Za jakiś czas wystawie ogloszenie.
 Jeśli bedzie ktoś zainteresowany zapraszam na priv.
Dodam, ze jest już następca😄
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Lasko1990

Weksla Ty sprzedajesz Mondziaka ??🤪 aż zajrzałem na forum mimo iż z 3 lata się nie logowałem jak zobaczyłem to powiadomienie 🤪 kurde jak sobie teraz przypomnę to kiedyś to było 🤪

weksla

No tak Lasko. Kurła kiedyś to było, nie to co tera🤣
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

weksla ja też z zazdrością oglądałem Twoje posty z innowacjami wprowadzanymi w Mondeo! Kiedy zacząłem udzielać się na forum, to Ty byłeś już tu zagnieżdżonym wyjadaczem.
:)
W jakimś sensie to Twoje Mondeło przełożyło się też na moje przeróbki, bo zachciałem coś zmienić w swoim aucie. Czyli emocjonalnie również jestem związany z Twoim egzemplarzem :D
Życzę aby się nie sprzedało!*




*wybacz
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

10.10.2020, 07:40 #732 Ostatnia edycja: 10.10.2020, 17:26 by Rijndael
Cytat: sseebbaa1 w 10.10.2020, 00:21Życzę aby się nie sprzedało!*

Hehe nie no lepiej niech się sprzeda w calości, bo na części to nie chce mi się bawić, tymbardziej żal byłoby rozbierać😉
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 09.10.2020, 21:59Dodam, ze jest już następc

Jaki? :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps