Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

weksla

heheh pokaż fotki tego cacka Olo, ja mam fabryczne Forda, tam jest tylk oodtwarzacz DVD i możliwośc podłączenia po komponecie jakiegoś zewnętrznego źródła obrazu. Dzwięk tylko na słuchawkach - niestety przewodowych. Zagłówki niestety dopadłem w wersji szmacianej, NA RAZIE je założyłem, jednak jak troszke grosza na boku będzie to pójdą do obszycia:D

Tutaj to nie wytrwałośc tylko chęć uszczęśliwienia młodego, często jeździmy i aby mu te podróże uprzyjemnić to zapodałem ten gadżet. Dość tanio to kupiłem bo trafił się komplet foteli + cały sprzęt za 400zł
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

olo

28.04.2014, 10:23 #706 Ostatnia edycja: 28.04.2014, 14:52 by olo
No to za grosze można powiedzieć kupiłeś,myślałem kiedyś o takim zestawie ,tym bardziej ,że gość sprzedaje praktycznie koło mnie taki zestaw już bardzo Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.długo.No ,ale ja mam fotele Recaro i raczej nie chciał bym je zamienić
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/mondeo-mk3-kombi-siedzenia-fotele-monitory-skora-i4153305304.html

« Dodane: 28.04.2014, 14:52 »

Cytat: olo w 28.04.2014, 10:23heheh pokaż fotki tego cacka Olo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



xalax

Czesc Weksla

Z racji tego ze masz taki sam silnik jak ja, chcialem sie Ciebie spytac czy wiesz co moze byc powodem takiej pracy silnika. W skrocie strasznie glosno chodzi oraz na wolnych obrotach auto cale podskakuje poprzez wibracje ktore przechodza z silnika. tu jest krotki film ktory obrazuje prace silnika Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://speedy.sh/Dz84Q/20140504-135358.mp4

weksla

Tymczasem po długich bojach pojawiła się na pokładzie kamera cofania podpięta pod fabryczne DENSO.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wild_weasel

Gruuuubo! :D
Skrobnij dwa słowa jaki koszt takiego cudeńka i ile roboczogodzin spędziłeś nad tym.

weksla

Adapter multimedialny MARi ok 270zł + kamerka NTSC od 100zł do 280zł zależy jaka (ja wziąłem ta za 100zł), przejściówka do podłączenia zestawu głosnomówiącego FORD ok. 35zł + płytka z przekaźnikami ok. 40zł + jakieś drobne pierdoły (konektorki, koszulki itp)

Wykonanie instalacji to dla mnie było kilkanascie kilka godzin ()w sumie z 10) zanim to zadziałało. Wszystko dzięki koledze Czarny z FCP. On podpiął nowe MARI pod DENSO choć wielu twierdziło że się nie da. Jak coś rób, pomoge:D
Oczywiście teraz na DENSO można oglądać filmy itp, wystarczy że dopadne jakiś odtwarzacz samochodowy
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Tutaj macie filmik z podglądu na żywo podczas jazdy.
niestety nie potrafie obrócić obrazu, a nagrałemw ten sposób:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=PZ38eH-TZjQ&feature=youtu.be
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

bishop

Fajnie to wygląda. Pokaż filmik jak się przydaje w parkowaniu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

sseebbaa1

Kamera powinna być ustawiona bardziej w dół żeby było widać więcej krawędzi bagażnika.
Wtedy na pewno będzie pomocna pozwalając na parkowanie dosłownie na centymetry.

Weksla teraz ta kamera jest pod kątem zamontowana? Na filmiku widać kawałek krawędzi bagażnika tylko w rogu kadru, co sugeruje takie właśnie nie prostopadłe zamontowanie.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

T

Wygląda super i gratuluję zacięcia do zrobienia tego, ale osobiście naprawdę nie wiem, po co kamera cofania czy nawet czujniki (czujniki mam) w kombi. Przecież wiadomo, że kończy się tuż za tylną szybą.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Tomasz, to już bardziej rzecz hobbystyczna niż przydatna (ale fakt że się przydaje w pewnych sytuacjach) bo kiedyś (innym autem kombi) dupnąłem w mały 0,5 m słupek któregho parktronic nie ściągnął, a ja technicznie nie byłem w stanie go zobaczyć.
Sebaa to widać krawędz zderzaka w kombi (wiem jestes przyzwyczajony że Ci coś z tyłu wystaje stad to spostrzeżenie - nadwozie hb/sd:))  Prawy dolny róg widać kawałek listwy chromowanej na zderzaku, lewy też widać jak się dobrze przyjżysz. Wg mnie tak właśnie kamera powinna byś ustawiona. Nie wiem czy wiecie ale ona ściąga obraz 170 st. Stad zaokraglone boki.

niebawem jeszcze będe oglądał na DENSO filmy z DVD i divx a być może tv DVBT
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

W piątek odebrałem nową parę Bilsteinów B6 prosto z Raichu.
W środe montaż i w końcu wyeliminuje drażniące stukanie i skokową amortyzację prawego koła.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

eby nie było, że nic się nie dzieje, to uruchomiłem wyswietlanie filmów/zdjęć w różnych formatach na touchscreenie DENSO z zewnętrznego odtwarzacza zabudowanego w schowku. Został jeszcze do opanowania dzwiek, którego póki co nie ma. Myslę że w weekend zakończe dzieło finalnie:D.

Foty takie na szybko z jakiejś tam bajki synka:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Hej. U mnie projekt Denso dobiegł końca. Operacja zakończona sukcesem dzięki ppmocy kilku osób z tego i innych forum. Za co chcę bardzo podziękować. Podsumowując auto przedliftowe z 2003r wyposażone w :
- Panel dotykowy Denso;
- Bluetooth;
- Voicecontrol;
-Zmieniarkę CD
- Oryginalny zestaw Dvd Ford w zagłowkach dla pasażerów tylnej kanapy;
- kamera cofania po wbiciu biegu wstecznego lub podglądem "na żywo" po załączeniu odrębnym przełącznikiem;
- Odtwarzacz DVD/Divx/Mpeg zabudowany w schowku z wyjściem USB zabudowanym w obudowie lewarka z wyświetlaniem obrazu na panelu Denso oraz dzwiękiem z głśników samochodowych.

Do zwieńczenia całości brakuje fabrycznego zestawu RSE, ale to rodzynek praktycznie nie do zdobycia. Może kiedyś się uda.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

 

I jeszcze z wyświetlania obrazu:

Kamerka w nocy

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Odtwarzacz:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

olo

Nooo pięknie,pisz szybciutko skąd masz takie USB do zabudowy.Muszę sobie takie coś sprawić  do mojego radyjka bo moje usb leży w popielniczce i mało profi to wygląda