Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

eng

Ehh Wojoo. Mam filmy i zdjęcia na których objeżdżam TDCI i inne V-ki więc nie wiem o co Ci chodzi? Poza tym napisałem to celowo żeby "was" podrażnić ;]

Ry2y

hehe zaczyna sie :) przecież to proste do sprawdzenia :) eng i weksla, chyba mieszkacie calkiem niedaleko siebie. Ustawcie się na prostej i testujcie czyje auto jest szybsze. Przydałby się wam jeszcze jakiś neutralny Stig, żeby nie było że któryś z was po prostu ma większe umiejętności w starcie na prostej, bo wbrew pozorom, umiejętności startu też się liczą, co widać dobrze na tym filmiku :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=zxm6-o6RDPs

pozdro!

Polarny

Ze startu stojącego nuda. Mi tam nie zależy na tym by być pierwszym na światłach. Natomiast w trasie - przyspieszanie podczas wyprzedzania, to tutaj właśnie wiele do powiedzenia ma diesel. Zakres 0-60 mnie nie interesuje i tutaj diesel jest taką konstrukcją, że nie ma sensu polemika. Zresztą wystarczy błąd któregokolwiek kierowców i nawet dużo mocniejszym autkiem można wygrać.

Weksla - czekamy na filmiki pokazujące boosta i przyspieszenie na liczniku. Ja poproszę na 6tce od 100 km/h do 180 km/h. (-:

T

Panowie, jest wątek Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.V6 vs TDCI, zresztą już chyba drugi i proszę, żebyście tam o tym dyskutowali. Nie można w każdym wątku pisać o tym samym. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

fajnie ci to wyszło...

weksla

Goście wszystko spoko jest, dziś trochę pojeździłem, ale niestety nie mam dobryw wiadomości jeśli chodzi o moje tylne hamulce, mianowicie prawy tył bardzo mi pali klocek, cała felga w pyle i smród niesamowity, pozatym jak trochę dziś poharcowałem to  na feldze można jajka sadzone robić, normalnei parzy. tak nie może być, po pierwsze zwalnia mi to auto, a po drugie to poprostu tak byc nie może!!!
Jeśli ktoś przerabiał temat zapiekających się TYLNY ch zacisków to prosze o informacje jak zrobic to dobrze najniższym kosztem.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

boner

a linka ręcznego dobrze Ci chodzi ?? odbija ??

weksla

Wiesz co odbija mi dobrze (raczej) ręczny jest nie najmocniejszy, i luźny tz ciągnę wajchę do końca (hehe jak to brzmi) :P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 06.04.2011, 22:35
ciągnę wajchę do końca (hehe jak to brzmi) :P
Brzmi trochę gejowo. :wojoo:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

boner

do obu zacisków z tyłu dochodzi linka ręcznego i tam jest taki młoteczek na sprężynce który odpuszcza klocki jak spuścisz ręczny, moim zdanie ten młoteczek się zatarł na śrubce i nie puszcza klocków. To jest typowe w tych zaciskach u Siebie już jednego wymieniłem (takie same objawy jak u Ciebie) a drugi już też nie odbija. Można pryskać ten młoteczek WD40 (tego drugiego tak reanimuje teraz)czy innym świństwem i rozruszasz go ale to tylko na pewien czas za niedługi czas zrobi się to samo. Zmartwie Cię koszty są duże jak kupujesz nowy zacisk. Możesz też kupić używki i się modlić :)

T

Najlepsza opcja to chyba poszukać tych nowszych zacisków (zmiana była chyba w 2004 więc bezpiecznie szukać od 2005). Ponoć ten problem raczej w nich nie występował.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

od wrzesnia 2004 roku były juz poprawione :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Cinkciarz

Cytat: wojoo w 06.04.2011, 23:03
od wrzesnia 2004 roku były juz poprawione :)


To powinienem spać spokojnie:D Mam samochód z 27 wrzenia  :stupid:
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

wojoo

Cytat: Cinkciarz w 07.04.2011, 00:18

To powinienem spać spokojnie:D Mam samochód z 27 wrzenia  :stupid:

a nie z 11 wrzesnia :wojoo: ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

Nabyłem w bardzo okazyjnej cenie poliftowe zaciski tylne do mojego mondka. Zaciski z 2006r. Stare chcę wymienić z racji tego że na feldze można piec omlety:d
Teraz pytanie do was, na jaki kolor pomalować zaciski?? zostawić czerwony czy inny sugerujecie?
Dodatkowo z przodu tez będą nowe większe hamulce ale troszkę później:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps