Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

weksla

heh podoba mi się:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

prosze zajmijcie sie moim tdci. po zakupieniu i montazu tdci wskaznikow doladowania. niestety nie ymiem ich podpiac pod swiatlq. szczerej pomocy widze. 3 pierdolone kabelki i nie daje rady. nie ma to xo benzin po 6.0zł

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 03.04.2011, 02:21
prosze zajmijcie sie moim tdci. po zakupieniu i montazu tdci wskaznikow doladowania. niestety nie ymiem ich podpiac pod swiatlq. szczerej pomocy widze. 3 pierdolone kabelki i nie daje rady. nie ma to xo benzin po 6.0zł
Dobrze się czujesz? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Cytat: weksla w 03.04.2011, 02:21
prosze zajmijcie sie moim tdci. po zakupieniu i montazu tdci wskaznikow doladowania. niestety nie ymiem ich podpiac pod swiatlq. szczerej pomocy widze. 3 pierdolone kabelki i nie daje rady. nie ma to xo benzin po 6.0zł


Sławek co Ty piłeś coś? Heh albo byłeś bardzo śpiący, zmęczony lub pijany. Niepotrzebne proszę skreślić;)

Polarny

O 2:21 po długiej walce z jakimś ustrojstwem obawiam się, że wszystkie trzy opcje wchodzą w grę jednocześnie.

Pisz Weksla co tam nie działa i dlaczego - my nie pomożemy? Pomożemy!

Cinkciarz

Pomogą  :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

W końcu udało mi się okiełznać ten wskaźnik boosta, przyznam ze wiele przeróbek robiłem już w aucie związanych z elektroniką ale podpięcie tego boosta było dla mnie straszne, a wszystko przez to że nie dochodziła mi do końca ta mała wtyczka przy samym wskaźniku i dlatego nie działał, zanim doszedłem do tego to trochę to trwało. najważniejsze że już śmiga wszystko.
Wskaźnik NA RAZIE zamontowany tymczasowo "na sztukę" docelowo będzie zabudowany w słupku.

A tutaj wymontowany kolektor podczas zabudowy króćca do kolektora:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tutaj już gotowy działający wskaźnik:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



i moje (NA RAZIE) maxymalne doładowanie:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

widze ze sobie stuningowałeś kratki wylotu powietrza :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Polarny

A po co nam zdjęcia, dawaj filmik. Ja chcę zobaczyć jak doładowanie trzyma w poszczególnych obrotach.

weksla

Ok nadszedł czas na prezentację :evil:

To zaczynamy:

Tu mamy wykres na zwykłym chipie i zwykłym turbo seryjnym: (czerwony) oraz na zwykłym chipie i hybrydzie (niebieski)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



tutaj kolejna faza prób (szczerze zielony podoba mi się najbardziej)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



i wykres finalny (NA RAZIE) - niebieski w porównaniu do finalnego na zwykłej turbo i chipie (czerwony)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Różnica chyba wyraźna nie:)
i overboost się pojawił chociaz nigdy go kurde nie było w moim przypadku.

Jeździ się swietnie choć jeszcze dokładnie go nie stestowałem:D

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Nieźle 190 koni. Gratulacje. Będzie to trzeba sprawdzić na drodze teraz :D

wojoo

Cytat: eng w 05.04.2011, 22:59
Nieźle 190 koni. Gratulacje. Będzie to trzeba sprawdzić na drodze teraz :D

Dareczku 189 ... patrz dokładnie :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

weksla

189,5:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Szkoda, że skrzynia oraz charakterystyka pracy silnika i tak nie pozwoli wyprzedzić v6 :D Musielibyście mieć z 220 koni :P

wojoo

Cytat: eng w 05.04.2011, 23:08
Szkoda, że skrzynia oraz charakterystyka pracy silnika i tak nie pozwoli wyprzedzić v6 :D Musielibyście mieć z 220 koni :P

podejrzewam ze twoją "zdrową" V'ke można objechać seryjnym TDCI :wojoo:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl