Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

Admor85

Cytat: weksla w 29.01.2011, 14:31
Adaś i jak zrobiłeś cinkciarzowi > ?

No ma kamerkę tylną podpiętą, cb radio też a xenon nie wykazuje chęci do wadliwego działania więc póki co to na nich jeździ :D

Cinkciarz

Cytat: Admor85 w 29.01.2011, 14:45
No ma kamerkę tylną podpiętą, cb radio też a xenon nie wykazuje chęci do wadliwego działania więc póki co to na nich jeździ :D

Adaś pośpieszyłeś sie z tymi xenonami :D już mam Z POWROTEM czarne założone dojechalem do oswiecimia i prawy nie swiecil akurat prawy bo w nim jest ten wypalony zarnik ale lewy o dziwo swiecil jeszcze ;) a cala reszta chodzi rewelacyjnie CB niezależne wymiata :D

« Dodane: 29.01.2011, 22:29 »

Cytat: Tomasz w 29.01.2011, 00:58
Grabisz sobie. ;)
no wiesz ... zawsze możesz jako główny stdrivers sprezentowac koledze nowe paski zeby sobie na wiosne mógł przykleic i nie bedzie problemu :D jestem za a nawet przeciw;)

P.S musiałem jakos pomalowac ramki bo sie strasznie zniszczyły a na szczotkowych myjniach i tak sie lekko podrapały naklejki
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: weksla w 28.01.2011, 23:19
tz co, nadal nei rozumiem, dlaczego mam zdejmować emblematy fabryczne??
Bo nikomu napis "Mondeo" czy "TDCI" raczej nie zaimponuje, a te emblematy są po prostu niezbyt ładnie i zaburzają symetrię tyłu auta. Moim zdaniem jedyne co ma rację bytu to właśnie jakaś ramka czy naklejka klubowa czy coś w tym stylu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 03.02.2011, 02:31
Bo nikomu napis "Mondeo" czy "TDCI" raczej nie zaimponuje, a te emblematy są po prostu niezbyt ładnie i zaburzają symetrię tyłu auta. Moim zdaniem jedyne co ma rację bytu to właśnie jakaś ramka czy naklejka klubowa czy coś w tym stylu.


jak ma rację bytu to sprezentuj koledze komplecik naklejek bo póki co jeżdzę bez ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

A skąd je wezmę? Sam nie mam. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Kiedyś tam zrobiłem, a dziś wrzucę fotkę:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Podróż po kocioł? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

tak zaraz załaduje kocioł:D

« Dodane: 05.02.2011, 23:14 »

A tu mój przedlift w całej okazałości:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



powiem wam tak obiektywnie, że najlepszą rzeczą jaką ostatnio zrobiłem to malowanie odbojów, zupełnie zmienia auto, jak go umyłem to nawet widzę że nieraz się ludzie oglądają heheheh
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 05.02.2011, 23:11
powiem wam tak obiektywnie, że najlepszą rzeczą jaką ostatnio zrobiłem to malowanie odbojów, zupełnie zmienia auto
Pół roku Ci to mówiłem. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

No i u mnie znalazł się kluczyk "Scyzor":D
Co prawda wiele h....ów poszło podczas jego programowania, ale co tam ...:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Bajek

Pytanie do scyzoryka. Jak zamykasz nim drzwi to domyka Ci szyby w samochodzie?
Bo u mnie zaczęła taka funkcjonalność działać - na starym nie było samo domykania szyb (trzeba było przytrzymać 3s) :)
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

weksla

tak, przedtem trzeba było trzymać, teraz powiem Ci że nie sprawdzałem, sprawdzę i dam Ci znać
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Bajek

Daj znać, bo staramy się dojść czy auto-domykanie szyb to bonus poliftowy, czy może zależny od gema.
Zła nuta zagrana z wahaniem jest zafałszowaniem.
Zła nuta zagrana z przekonaniem jest interpretacją.

wilhelm

ja kiedys mialem tak ze dwukrotne klikniecie przycisku od zamykania (wlaczenie alarmu) powodowalo zamkniecie wszystkich szyb, jak odlaczylem aku bo musialem cos zrobic to mi sie to dezaktywowalo i juz nie potrafilem tego przywrocic. a mondka mam z konca 2003, polifta.

wojoo

Cytat: Bajek w 10.02.2011, 21:07
Pytanie do scyzoryka. Jak zamykasz nim drzwi to domyka Ci szyby w samochodzie?
Bo u mnie zaczęła taka funkcjonalność działać - na starym nie było samo domykania szyb (trzeba było przytrzymać 3s) :)

wczesniej musialem dluzej przytrzymac zeby zamknac otwarte szyby ... teraz robi sie to automatycznie :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl