Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

eng

Dobre dobre. Jeszcze tylko ręczny do obszycia i będzie komplet 8)

T

Świetna kierownica Weksel, chyba też się na taką skuszę. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Ale super gdzie Ci tak kierownika elegancko urządzili ??? fajnie wygląda
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Dziś się wkurzyłem, padł mi mikrowyłacznik tylnej klapy, koszt poza ASo na e-sklepie forda 155zł + przesyłka:(
oprócz tego nie wiem czy nie zepsułem sobie całego mechanizmu zamka zamykania klapy trzaskając z całeś siły - teraz nie da się W OGÓLE zamknąć bagażnika:(
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

hashenty

Cytat: weksla w 09.01.2011, 22:43
Dziś się wkurzyłem, padł mi mikrowyłacznik tylnej klapy, koszt poza ASo na e-sklepie forda 155zł + przesyłka:(
oprócz tego nie wiem czy nie zepsułem sobie całego mechanizmu zamka zamykania klapy trzaskając z całeś siły - teraz nie da się W OGÓLE zamknąć bagażnika:(

Najpierw zdemontuj tylna blendę, wyjmij mikrowłącznik i dokładnie go przeczyść. Ja do tego musiałem podgiąć lekko blaszkę, przez którą mikrostyk cały czas był zwarty. Spróbuj najpierw przeczyścić ten stary. Dopiero potem kupuj nowy.
U mnie konserwacja pomogła. Odkręcasz plastikową osłone klapy od wewnątrz i dostaniesz się do śrub mocujących blendę.

wilhelm

u mnie nie dziala ten przycisk na klapie, ani ten wewnatrz auta. da sie jedynie otworzyc przyciskajac ten guzik na kluczyku ale trzeba trzymac 30cm od klapy i mocno wciskac. sprobuje przeczyscic, moze pomoze  ;)

Lasko1990

ja tez mialem kiedys problem ze nie moglem otworzyc przyciskiem ktory jest w klapie bagaznika itylko wewnatrz auta lub na kluczyku...minelo nie wiem ile dni otwieram bagaznik calkiem zapomnialem ze nie dziala ten przycisk na tylnej klapie a tu sie otworzylo wiec ja mialem farta a czemu sie poprawilo nie mam zielonego pojecia :P

spinacz212

Mam podobne objawy ; / Na necie wyczytałem ze może to być wina zamka od strony kierowcy (jakieś czujniki w nim są i z powodu wilgoci mogły zaśniedzieć i nie łączą zbyt dobrze) U mnie dodatkowo po pewnym czasie zamek zaczął się sam zamykać/otwierać podczas jazdy i podczas postoju. Jest to nieco denerwujące.
Mondeo MK3 2.0 TDDi

Lukasz-no1

Cytat: wilhelm w 10.01.2011, 14:11
ale trzeba trzymac 30cm od klapy i mocno wciskac.
A spróbuj dwa kliknięcia w guzik jeden po drugim.
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

weksla

opowiem od początku
zaczeło sie jakiś czas temu ze sie otwierał bagaznik jak jechaęlm
domykałem go i spoko
potem nie działał mikrowyłacznik na blendzie, ale po 2-3 dniach sie naprawi
wiec olałem
jakij czas był spokój
az do wczoraj
jak jechałem otwarł sie bagaznik poznałem to po lampcer otwartych drzwi
wysiadłem zamknałęm
pojechałem z żona na zakupy
patrze a tu W OGÓLE niemoge otworzyć bagażnika ani z guzika wewnątrz ani z guzika na blendzie
pomogło tylko z pilota
wiec ok poklnałem pod nosem i poszedłem do sklepu
wracam z zakupami, otwieram auto, ciągnę za przycisk na blendzie - pyk otworzyło sie
zamknąłem, i juz potem znów nie moglem otworzyć
otwarłem z pilota
i potem juz W OGÓLE nie mogłem zamknać
w tej chcwili nei moge wcale zamknać bagażnika
nie zaskakiwał wiec trzskałem coraz mocniej, bardzo mocno
ale nic
nie wiem czy nei popsułem zamka
bo dzis podjechałem na szrot
kupiłem mokrowyąłcznik i zamek
zdemontowałem wyłącznik, przełożyelm  na nowy i nic kompletnie nic to samo
wiec mysle pewnie jeszcze zamek
odkręcam a tu za przeproszeniem "ku...wa" inny
ja mam mondka przedlift połowa 2003
a zamek dał mi poliftowy
mówił chłop na szrocie ze takie same nie było zmian
ja nie wiedziałem bo nigdy tam nei zaglądałem
no i tak sie naciałem
zły jestem jak NIE WIEM
jak sądzicie zamek spiepszony?
no bo włacznik raczej ok (chyba zje...anego by nie sprzedał - twierdziłże sprawny) - jak coś to moge wymienić
juz sam nie wiem, auto mam rozbebeszone, nie moge jezdzic


Ten srebrny jest poliftowy (ten który zdemontowałem z auta) - jest tylko wtyczka i kable, nie ma zadnej linki, natomiast ten czarny jest przedliftowy - ten który kupiłem (jest tam wtyczka, ale rozniez jest linka)
Przedliftowego nei dam rady ząłożyć bo jest inna instalacja
Fotki

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Miął ktoś podobny problem, jak myślicie winny jest zamek?? czy może jeszcze cos innego?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

KLUSEK

Jakiś sygnał (prund) dochodzi ? Mierzyłeś we wtyczce ?

weksla

10.01.2011, 22:02 #176 Ostatnia edycja: 11.01.2011, 21:53 by weksla
nie mierzyłem, właśnie, ale domniemam ze prąd jest, bo był, nie miałoby prawa go nie być, to raczej zamek szlag trafił, musze jutro zamienić

« Dodane: 11.01.2011, 21:53 »

No i po bólu, kupiłem nowy (używany) zamek, połączyłem, na razie tak na sztukę tylko i wszystko działa jak należy.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Cytat: Lukasz-no1 w 10.01.2011, 18:25
A spróbuj dwa kliknięcia w guzik jeden po drugim.

dobre :D działa nawet z 3 metrów

weksla

patrzcie jak wyglądał, znalazłem stare zdjęcia na kompie:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Już niebawem wrzucę zdjęcia z założonymi polakierowanymi odbojami zderzaków
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wojoo

wyglądał tak jak teraz wygląda Tomaszskiego ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl