Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

Polarny

Wielkie dzięki za zdjęcie w ruchu. Dzieki temu dokładnie widać jaką powierzchnię ona obsluguje, a obsługuje dosyć dużą, więc widoczność jest dobra. Dzięki.

Czekam na zdjęcia podświetlenia spodu drzwi, info jakich lampek użyłeś i którędy przeprowadziłeś przewody od drzwi do środka, a także gdzie się wpinałeś.

T

Wycieraczka super, ale Weksla, ja Cię proszę... komplet emblematów, jakaś wlepa i jeszcze to wielkie "uwaga dziecko"... :/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

uwaga dziecko musi byc jak jeżdzę z maluchem - czasem daje to trochę do myślenia burakom jeżdzącym na zderzaku - ale może zdejmę bo młody teraz jeździ Pandą:)
Co do wlepy to oczywiście zlikwiduję, ale komplet emblematów zostaje jak najbardziej:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 18.12.2010, 10:32
uwaga dziecko musi byc jak jeżdzę z maluchem - czasem daje to trochę do myślenia burakom jeżdzącym na zderzaku - ale może zdejmę bo młody teraz jeździ Pandą:)
Myślę, że to w dużej mierze Twoja autosugestia... ;) Ja jak widzę coś z "uwaga dziecko" czy inną "rybą" to staram się wręcz wyprzedzić to jak najszybciej...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

wyprzedzać możesz, ale nie jeździć na zderzaku. nienawidzę tego
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Na zderzaku jeżdżą tylko debile. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Jak mozna jezdzic na zderzaku? :d
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 18.12.2010, 13:50
Jak mozna jezdzic na zderzaku? :d
Jeśli bardzo wystaje to nie widzę problemu, chyba, że się najesz kebabów to gorzej, bo się może urwać. :stupid:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

i będzie jak u Cinkciarzyny ...ale urwałłll...
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 19.12.2010, 06:44
i będzie jak u Cinkciarzyny ...ale urwałłll...
A kto u niego jeździł na zderzaku? :o
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 19.12.2010, 08:36
A kto u niego jeździł na zderzaku? :o

u mnie na zderzaku siedział opór powietrza mimo że nikt go nie widział ale jakie są tego plusy :D przynajmniej odblaski sie pojawiły :D opłacało sie siedziec:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Cytat: Cinkciarz w 21.12.2010, 22:31
przynajmniej odblaski sie pojawiły :D
A Darek nadal nie ma. ;)

Cytat: Cinkciarz w 21.12.2010, 22:31
opłacało sie siedziec:D
Kiedy garowałeś? Nic nie mówiłeś... :/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

hahah cinkciarz garował za taxi drivera heheheh
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 21.12.2010, 22:58
Kiedy garowałeś? Nic nie mówiłeś... :/

a to nie dawno jakoś w lipcu ;) hehe w sumie długo od lipca do listopada  ale za to jakie mam odblaski :D:D szkoda ze nie widac jak je zabezpieczyłem przed kradzieżą  od wewnętrznej strony jest przykręcona gruba blacha;) tak na wszelki wypadek jakby ktoś chciał łomem podwazyć  także ktos jakby chciał "pozyczyć" sobie odblaski musiałby pół zderzaka wyrwac i znowu by było ale mi ktoś urwał  :stupid:
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

26.12.2010, 23:38 #164 Ostatnia edycja: 01.01.2011, 23:04 by badger
Wiem że dziś II dzień świąt:)
ale ja nie mogłem się doczekać heheh
Wyszło to tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



ogólnie jestem bardzo zadowolony, wykonanie naprawdę bardzo porządne (az byłem zaskoczony). Zobaczymy jak się będzie jezdzić.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps