Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

Cinkciarz

Cytat: Tomasz w 22.10.2010, 13:35
Eh... kopciuchy. ;)

głos zabiera ten co od ponad pół roku trzyma samochód w warsztacie :D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

50 funtów + przesyłka tylko na e-bayu u nas niestety za ciężko coś takiego zrobić
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://cgi.ebay.co.uk/FORD-MONDEO-2-2-TDCI-JAGUAR-EGR-BYPASS-VALVE-BRAND-NEW-/230530449869?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35acaf81cd

54 funty z przesyłką

weksla

tak tylko przesyłka na terenie UK

Co do efektów po założeniu decata i egr bypassu, to muszę przyznać że są bardzo pozytywne, Dużo zyskały niskie partie obrotów tj od 1800-2800 obr. Auto bardzo fajnie ciągnie aż wgniata w siedzenie:)
Sądzę że Nm troszkę przybyło. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wczoraj wieczorem jak testowałem go po mieście, to takie ciśnienie było że wyrwało mi cybant od tego pękającego węża co idzie od IC do zaworu EGR. Doturlałem się pod garaż z prędkością max 60km/h. Tak coś strzeliło że się wystraszyłem, okazało się że wyrwało węża z cybanta i auto straciło moc, założyłem jak trzeba i śmiga elegancko:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 23.10.2010, 09:57
tak tylko przesyłka na terenie UK

Co do efektów po założeniu decata i egr bypassu, to muszę przyznać że są bardzo pozytywne, Dużo zyskały niskie partie obrotów tj od 1800-2800 obr. Auto bardzo fajnie ciągnie aż wgniata w siedzenie:)
Sądzę że Nm troszkę przybyło. jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wczoraj wieczorem jak testowałem go po mieście, to takie ciśnienie było że wyrwało mi cybant od tego pękającego węża co idzie od IC do zaworu EGR. Doturlałem się pod garaż z prędkością max 60km/h. Tak coś strzeliło że się wystraszyłem, okazało się że wyrwało węża z cybanta i auto straciło moc, założyłem jak trzeba i śmiga elegancko:)

Sławek na wszelki wypadek spraw sobie zapasową taką ciśnieniowa rurkę :D i opaski bo jak strzeli Ci gdzieś w Pradze :D to nie dokulasz sie pod garaż  :evil:
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

mam chyba zapas gdzieś w garażu:)

A oto wyniki dzisiejszej sesji przeprowadzonej "na bardzo szybko"

1

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



2

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



3

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



4

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Petersan

gdyby trzecie zdjęcie było ostre byłoby bardzo fajne
pzdr
Peter

weksla

ale 3 zdjęcie jest ostre, co masz na myśli żeby tło było ostre??
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Petersan

hmm... być może w pełnej rozdzielczości jest ok.
być może to wina mojego laptopa.

pzdr
Peter

T

Cytat: Petersan w 24.10.2010, 10:38
hmm... być może w pełnej rozdzielczości jest ok.
być może to wina mojego laptopa.
Jeśli w poście zagnieździ się zdjęcie o szerokości powyżej 600 pikseli to forum je zmniejsza... tak trochę byle jak. Także obejrzyj je w pełnej rozdzielczości. Generalnie zdjęcia lepiej umieszczać już zmniejszone i nie polegać w tej kwestii na engine forum. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Cytat: Tomasz w 24.10.2010, 15:19
Jeśli w poście zagnieździ się zdjęcie o szerokości powyżej 600 pikseli to forum je zmniejsza... tak trochę byle jak. Także obejrzyj je w pełnej rozdzielczości. Generalnie zdjęcia lepiej umieszczać już zmniejszone i nie polegać w tej kwestii na engine forum. ;)

Ale jeśli zdjęcie jest zmniejszone przez forum, to chyba nie stanowi problemu kliknięcie prawego przycisku i "pokaż zdjęcie".  ;) Szczerze wolę taką opcję niż małą fotkę na której gówno widać...

T

Cytat: wilhelm w 24.10.2010, 16:40
Ale jeśli zdjęcie jest zmniejszone przez forum, to chyba nie stanowi problemu kliknięcie prawego przycisku i "pokaż zdjęcie".  ;) Szczerze wolę taką opcję niż małą fotkę na której gówno widać...
Właściwie to forum nie zmniejsza zdjęć. Ono chyba tylko ustawia odpowiednie tagi html, a zdjęcie zmniejsza przeglądarka. W związku z tym zdjęcie, choć wygląda na małe, w rzeczywistości ma objętość taką, jak zdjęcie w pełnej rozdzielczości i kilkanaście takich zdjęć w poście może konkretnie przymulić przeglądarkę nie mówiąc już o sytuacji, gdy ktoś przegląda forum via blueconnect czy coś takiego. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Snajper

Witam!  :)
Przejrzałem cały wątek, gratuluje Sławku  :), dzięki za dotychczasową pomoc i liczę na dalsze wsparcie  :D .
Korzystając z okazji mam pytanie, czy występowały fotele przednie wentylowane do MDO po FL ale w welurze ?? Nie chcę skóry w aucie, kwestia gustu.  :)

weksla

Nie ma za co Snajper.
moim zdaniem występowała wentylacja również w welurze, jeśli się mylę niech ktoś poprawi
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Dawno tu nic nie dawałem, aż temat na druga stronkę wskoczył. Takie dwa małe dodatki:

- nowa wycieraczka tylna przeszczepiona z Astry III lub H jak ktoś woli:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



i w ruchu (dla Polarnego)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wycieraczka super zbiera, pasuje idealnie i o niebo lepiej wygląda niż oryginalna

Dodatkowo zamontowałem czerwone oświetlenie otwartych drzwi:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Założyłem jeszcze białe lampki od spodu (dodam zdjęcia kiedy indziej)


Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps