Mój mondeo mk3 przed i po lifcie:)

weksla, 14.05.2010, 18:26 « poprzedni - następny »

xalax

Nono weksla, szkoda ze nie wiedzialem o twoich przerobkach przed dzisiejszym spotem ;p. Szkoda ze nie przyjechalem mondeo bo bysmy porownali i moze bys wiedzial co mojemu dolega. Moze wpadniesz Ty eng wojtas w ost niedziela pazdiernika na parking m1 ? :) tam bysmy mogli zorganizowac 2 spocik ;d

Cinkciarz

w takim razie jak sie szykuje jakiś spocik to i ja sie pojawie na zlocie pomiedzy 26-6 listopada moj mondek dawno nie gościl w Polsce ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

xalax

Mi pasuja okolice KRakowa np takich Chrzanow lub cos w tym stylu ;p   Listopad rowniez mozna nawet w moje urodziny czyli 1 listopad :DD kolo jakigos cmentarza ;p

weksla

xalax nie ma problemu, przewieziemy sie twoim, jak tylko będę mógł to chętnie pomoge
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

xalax

To wal date ktora by Ci pasowala  ;p W tym tyg moge i do konca pazdziernika tez mam luzniejsze dni bo praktyki.

weksla

ten tydzień odpada bo pracuje na 14 no chyba że przyjedziesz z rana
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

xalax

a kiedy ty bys mogl przyjechac pod m1 i moze eng by sie zabral rowniez?

weksla

dam ci znać, NA RAZIE ciężko wyczuć
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

No i doczekałem się w końcu :D
Mam nadzieję że w sobotę uda mi się to ustrojstwo pozakładać 8)

A wygląda to tak:

-Decat:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



-EGR Bypassssss Wypassss :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



powiem wam, że jestem mile zaskoczony jakością wykonania tego EGR Bypasssa  :love:
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

wyglada to super na tych panelach ale to ma wygladać równie dobrze w samochodzie ;)
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Ma działać. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Decat założony:)
Odczucia jak najbardziej pozytywne:)
Najlepsze jest to że mojego kata praktycznie ni e było, był strasznie wypalony i mało co z niego zostało.
Po zabudowaniu i pierwszej jeździe, przy mocniejszym bucie, z tyłu nic nie widziałem:) czarny dym na długości paręnastu metrów:)
Ale się już wszystko wypaliło i jest ok:)

Jeszcze egr może i dziś:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cinkciarz

Cytat: weksla w 22.10.2010, 13:01
Decat założony:)
Odczucia jak najbardziej pozytywne:)
Najlepsze jest to że mojego kata praktycznie ni e było, był strasznie wypalony i mało co z niego zostało.
Po zabudowaniu i pierwszej jeździe, przy mocniejszym bucie, z tyłu nic nie widziałem:) czarny dym na długości paręnastu metrów:)
Ale się już wszystko wypaliło i jest ok:)

Jeszcze egr może i dziś:)


u mnie bylo to samo po wywaleniu kata w pierwszej chwili czarny smog i tak 3 razy as sie slinin przeczyscil calkowicie ;) a jaka byla reakcja przechodniów :D:D:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

T

Eh... kopciuchy. ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Gdzie i za ile taki bajpas do EGRa ? :)

Moze kupie ojcu na imieniny :>