[Fiesta] Uturbienie ST150 2.0

MarioST150, 21.10.2016, 04:22 « poprzedni - następny »

MarioST150

Witam, mam pytanie odnośnie uturbienia mojej fiesty ST150 :) a mianowicie czy ktos z obecnych na forum ludzi robił takie cos? ma jakąś wiedze na ten temat i chciałby sie ze mną podzielic? Wszelkie informacje mile widziane :) wiem, że koszty są wielkie także darujcie sobie komentarze, że jest to nieopłacalne czy cos :)

sseebbaa1

Niektórzy twierdzą, że graniczną mocą przy uturbianiu standardowego Durateca 2.0 jest 245 KM.
Sugerują maksymalny poziom ustalić w granicach 230-235 KM. Wówczas standardowe tłoki i korbowody powinny ciągle wystarczać.

"In truth, the Duratec is great up to a point and the limit is around 245 bhp, although we would suggest that the 2.0 litre should be rated 230-235 on standard rods and pistons."

Końcowy fragment tekstu pod tym linkiem:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.sbdev.co.uk/History_files/History_DuratecTuning.htm
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

MarioST150

A miał ktoś doczynienia z kompresorem ROTREX w tym aucie? :)