[Focus] SPRZEDAM FOCUSA RS MK2 moja zabawka :-(

JonesB, 18.10.2016, 21:17 « poprzedni - następny »

JonesB

Witam !

Tak sobie pomyślałem że czas na zmianę auta i wystawiam chociaż pewny do końca nie jestem bo wątpię że będę miał jeszcze kiedyś takiego rodzynka

Opis auta tutaj

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,4391.0.html

Z nowości:

Nowe opony na przód Continental ContatcSport P5  2016rok prod.

Nowy akumulator ( ma jakieś 3 tygodnie )

W sierpniu wymieniony olej w silniku i skrzyni  Millers 0W40  oraz Millers CRX LS 75w90 NT ( 110zł za litr )...biegi wchodzą jednym palcem...naprawdę polecam

Wrzesień..nowa stacja multimedialna na Androidzie ( 4 rdzenie , Wi-Fi , Navi i inne bajery których nie używam )

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



4 zimowe opony  w super stanie ( nie zakładałem na tą  zimę bo auto stało w garażu...szkoda mi było )

Wystawiam tylko na forum a kolega grzecznościowo na FB bo ja nie posiadam :-)

Przegląd i opłacone ubezpieczenie do 05.2017

Cena forumowa 85 000 bez targowania

W razie pytań dzwonić tylko nie w środku nocy po pijaku :-)  509 515 007

I uprzedzając pytania na co chcę zmienić...przejechałem się ostatnio nowym Mustangiem 5.0 V8...ale czad !!! :-)

JonesB

Sprzedany  :-(

steveno


yayko

Bmw e36 compact :)

slavko


Tigerbart


JonesB

Oglądałem nowego Mustanga 5.0 V8...przejechałem się ale to chyba auto nie dla mnie. Nic jeszcze nie kupiłem bo sam nie wiem co bym chciał.    A może 911 ?

sseebbaa1

No to jak to jest?
Najpierw pisałeś:

Cytat: JonesB w 18.10.2016, 21:17I uprzedzając pytania na co chcę zmienić...przejechałem się ostatnio nowym Mustangiem 5.0 V8...ale czad! :)

A potem:
Cytat: JonesB w 28.11.2016, 12:11Oglądałem nowego Mustanga 5.0 V8...przejechałem się ale to chyba auto nie dla mnie.


Co ostatecznie nie pasowało?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

JonesB

01.12.2016, 11:14 #8 Ostatnia edycja: 01.12.2016, 11:15 by JonesB
Super wygląda, rewelacyjnie brzmi, wyposażenie ok ale jak dla mnie do szybkiej jazdy się nie nadaje...chyba za wielkie to jest  i tak jak na spokojnie się zastanowiłem to temat odpuściłem . I jeszcze jedna rzecz...to co mi w Foce przeszkadzało...długa przekładnia kierownicza...chyba dalej jest to auto na proste  :-(