Ford Focus ST mk2 lift Rally

beny2345, 12.09.2016, 22:09 « poprzedni - następny »

beny2345

przyszły nowe świece :D , zobaczymy jakie efekty bedą po montażu

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


JacekST220

Mialem takie w BMW i bylem zadowolony mysle, ze Ty rowniez bedziesz

beny2345

dedykowane sa typowo do st i do rs, zamontowane dzis :) jutro zobaczymy czy sie poprawiło cos

weksla

Ikh 22 czy 24?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

beny2345

ikh 22.
panowie mam pytania, wymienilem swiece , zaówazylem ze na 3 świecy mam mokry gwint z oleju ale swieca sucha na dole , kiedy sie zatrzymam chwilowo czuc falowanie obrotow.
Druga rzecz nie wiem czy dlatego ze jest zimno ale na postoju po trasie 20km cisnienie oleju jest ponizej polowy ale nie siega do czerwonego pola, czy to normalne? temp oleju rowniez jest ponizej polowy wskaźnika a zazwyczaj byla ciut przed połowa.

weksla

Cisnienie i temperatura to normalne
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

beny2345

a falujace obroty , nie bardzo to widac ale jak sie wczujesz to czuc ze silnik chwilami przerywa lekko. cewki? nowe swiece? zadko tym autem jezdze i nie pamietam czy tak bylo wczesniej na starych swiecach.

lancer340

Tym wskaźnikami to nie ma co się sugerować....

beny2345

Przed zima wymienione zostały na ori simerbloki tylne przednich wachaczy,wpadło zimne oświetlenie ledowe całego kokpitu plus TYLNEJ rejestracji. Jako dodatek wrzuciłem czarne chlapacze rajdowe( zamontowane dosyć wysoko ) efekt naprawde dla mnie rewelacyjny.
Umyłem i schowałem do garazu i nakryłem plandeka na samochody :) i teraz czeka na wiosne :D

weksla

Pokaz fotki z bloska tych chlapaczy.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

beny2345

30.11.2016, 20:21 #40 Ostatnia edycja: 01.12.2016, 20:17 by beny2345
wrzuce jakos niebawem , zostawilem aparat w domu a jestem teraz w Niemcowni

« Dodane: 01.12.2016, 20:17 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Gdzie te chlapacze kupileś?
Ps. Fajne fele
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

beny2345

na allegro gosc ma z Krakowa. 36 zl chyba kosztowaly, mozesz sobie je dociać jak cos, ja staralem sie przykrecic je do ori mocowac błotnika z tylu wyszlo w ori srubki a z przodu musialem sie wspomoc dwiema bo tylko jedna fabryczna jest na tej wysokosci. Ale dla mnie mega plus, poszerzyło wariata i nie brudzi sie tak .

bishop

Cytat: weksla w 01.12.2016, 23:28Ps. Fajne fele
Popieram. Co to?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

weksla

Daj namiar na te chlapacze
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps