[Fiesta] ST 2015 1,6 ecoboost 213KM/343Nm czerwona

Michal85, 07.09.2016, 11:28 « poprzedni - następny »

sseebbaa1

Cytat: Tomasz w 30.06.2017, 14:48
Fajny pomysł z tymi pasami z boku, odchudziły optycznie nieco przyciężką linię boczną. :)

Na tych zdjęciach boczny pasek wygląda rzeczywiście lepiej. We wcześniejszym swoim poście czepiałem się tego paska, ale tu wygląda ładniej. Może przez to, że jest jakby jaśniejszy i sprawia wrażenie cienia od załamań karoserii.

Podobają mi się te Fiesty, tylko kurcze przymierzałem się kiedyś do takiej w salonie Forda i niestety jestem za duży. Fotele przepiękne, ale wąskie i ogólnie (dla mnie) ciasno.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

vvixom

Nieźle nieźle to wygląda :D

Ciężki montaż tych dokładek maxtona? Ile czekałeś na wysyłke?

Jeszcze oklejenie zderzaka i lamp - sam robiłeś czy jacyś fachowcy?

Michal85

20.07.2017, 08:23 #62 Ostatnia edycja: 20.07.2017, 08:31 by Michal85
Miało być zrobione na spokojnie w zimie ale czekanie nie jest moją mocną stroną i jest szybciej ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Cytat: vvixom w 13.07.2017, 19:05

Ciężki montaż tych dokładek maxtona? Ile czekałeś na wysyłke?

Jeszcze oklejenie zderzaka i lamp - sam robiłeś czy jacyś fachowcy?
Na spojler przyklejana więc szybko i bez problemu.
Do zderzaka jest to przykręcone na 14 śrub do których trzeba zrobić otwory, nie skomplikowane ale ze 2h zajmuje.
Tak czas oczekiwania w maxtonie obecnie jest spory, ja czekałem około 4 tygodni.
Lampy oklejałem samemu, zderzak przy okazji dachu mi firma robiła.

Kamayeye

Wstaw większe foto z czarnymi felgami. Zastanawiam się nad moimi czy by ich nie zrobić na czarno. Tylko moje to szprychowe.
Masz więcej zdjęć dokładki spojlera i link do zakupu?

Michal85

W całości się prezentuje tak:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


bishop

Cytat: Michal85 w 21.07.2017, 16:45W całości się prezentuje tak:
Super bolid.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

wild_weasel


AdixST

Świetna ta fiesta, się poważnie zastanawiam, czy po Focusie nie nabędę takiej Fiesty :)

T

Co do felg to mam mieszane uczucia. Same w sobie są ładne, ale takie malowanie (czarny kolor i podkreślony kolorem rant) zmniejsza niestety optycznie felgi. Wcześniej wydawałby się o rozmiar większe, niż teraz.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Michal85

Kilka fotek z zeszłotygodniowego zlotu torowego w Łodzi:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


T

To co napiszę być może będzie trochę kontrowersyjne. Ale ja bym mu założył emblematy z czarnym napisem i żółtym tłem. Nie jestem na 100% pewien, jakby to wyglądało, na żywo, ale takie delikatne, kolorystyczne nawiązanie do Ferrari mogłoby być ciekawe biorąc pod uwagę kolorystykę auta. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

theanalogs

Piękna i fajnie się czary z czerwonym łączy, ostatnie zdjęcie super :D

Cons

Jak heble się sprawowały? I opony :D
Fiesta ST MK7

Michal85

Opony i hamulce fabryczne, ale dawały rade, nie miałem wrażenia żeby po nagrzaniu hamulec był słabszy, ale to w sumie pierwszy mój przejazd po takim torze także uczę się i pewnie nie wykorzystywałem ich na 100%. Było dość chłodno 10-14 stopni a słyszałem że fabryczne bridgestony są dość twarde, to pomimo że mocno piszczały to nie miałem większych uślizgów a samochód prowadził się bardzo pewnie.

Intercooler pomimo nie wysokiej temperatury i tak nie dawał rady co mnie utwierdziło w przekonaniu że jest to wymiana konieczna na wiosnę.

Nie mogę też narzekać na szybkie zużycie klocków w normalnej eksploatacji, byłem 2 tygodnie temu na przeglądzie po 2 latach i klocki z przodu bardzo mało zużyte były, zostało 12mm, a z tyłu 9mm, przy przebiegu 21 000, a jeżdżę sporo po mieście i wcale nie najwolniej.

Cons

09.10.2017, 20:07 #74 Ostatnia edycja: 09.10.2017, 20:28 by Cons
Ja IC wymieniłem jak tylko zaczęło się ciepło robić bo faktycznie niedomaga.
Co do klocków to sie nie wypowiadam bo poprzedni komplet skończyłem  w 8kkm :P
Ale skoro dały Ci radę i ich nie zagotowałeś ani nie zeszkliłeś to elegancko

Sam tor łaskawy dla opon? I da się wpiąć 3 bieg?
Szkoda, że wszędzie mam daleko a w Krakowie tor jest malutki i mocno techniczny :/
Fiesta ST MK7