[Fiesta] ST 2015 1,6 ecoboost 213KM/343Nm czerwona

Michal85, 07.09.2016, 11:28 « poprzedni - następny »

Michal85

Zastanawiałem się żeby jechać do heko, nawet z nim trochę pisałem. Zdecydowałem się na miejscu w okolicy w razie poprawek albo zmian zawsze mam pod nosem. A tutaj w tej firmie wiedzą co robią.

Tyle wyszło w serii podejrzewam że na overbooście chwilowo.

Mierzyłem w łódzkim oddziale V-Techu w Tuszynie, program zgrywany, wysyłany i poprawiany w V-techu w Krakowie.

Na zimę mam 195 na 15" :D
Ale na razie jeżdżę na letnich jak najdłużej się da, a potem dość szybko zmieniam z powrotem. Poruszam się głównie po dużym mieście więc po prostu jeżdżę trochę łagodniej.

Michal85

Długi weekend pożytecznie pracowity :)
Mało widoczny mod, ale jaki przyjemny zimą w porannych dojazdach do pracy :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jako że w mojej wersji nie było podgrzewania, to założyłem uniwersalny zestaw mat grzewczych. Seryjne w aso cena kosmiczna a na allegro nie występują.
Myślałem że będzie trudniej a poszło bez problemu. Jak będzie chwila to myślę że dojdzie jeszcze taki sam zestaw na tylną kanapę, bo narzeczona często tam jeździ z dzieckiem i już o to męczy ;)

Franek

Jak zakładałeś akcesoryjne to było założyć ori przyciski na desce a resztę z allegro.
Czemu w salonie tego nie doklikałeś?

Michal85

Rozważałem taką opcje przełączników ale inaczej działają oryginalne i nie było by to tak prosto przerobić.

Samej opcji foteli podgrzewanych nie było. Tylko w wersji ST2.

MAG

Ooooo, takie cos to ja musze wykombinowac na tylne fotele w Smokusie.

« Dodane: 15.11.2016, 17:06 »

Btw - mozesz podrzucic sznureczek do tego zestawu?
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

JacekST220

Mysle ze to tutaj kolega Michal85 kupowal:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/maty-grzewcze-grzejne-mata-podgrzewanie-foteli-12v-i6277655201.html

Michal85

Dokładnie tutaj:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.olx.pl/oferta/maty-grzewcze-grzejne-mata-podgrzewanie-foteli-samochodowe-66w-12v-wae-CID5-ID3vbw3.html#19f7e7fbfd
Ten sam użytkownik ten sam zestaw trochę taniej :)

MarcinKOS

Jak wygląda spalanie po podniesieniu mocy?

Michal85

Testuje jeszcze, dużo kilometrów jeszcze nie zrobiłem, średnie jest trochę większe, ale ja sporo jeżdżę po zatłoczonym mieście krótkie odcinki, to zauważyłem że się podniosło spalanie. Samej trasy nie miałem okazji porównać, trochę tylko w okolicach miasta.

MarcinKOS

Czyli ile dokładnie pokazuje Ci na wyświetlaczu średnie?

Michal85

Ostatnie pełne tankowanie było 9,4 wcześniej w podobnym cyklu przed czipem było poniżej 9.

wodzmistrz

Mi się wydaje, że może być tak jak mówił mi gość u którego chipowałem - po wgraniu programu zużycie jest większe bo więcej się korzysta z mocy auta :) i podobno jak człowiek już się oswoi, przyzwyczai, to potrafi być porównywalne albo i mniejsze przy takim samym użytkowaniu. Hmm może coś w tym jest
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

Michal85

Może tak być bo pierwszy bak po chipie poszedł szybciej :) Później już spokojniej :) Jest też bardziej czuły na gaz do czego trzeba się trochę przyzwyczaić.

Michal85

Co do słuszności to proszę o nie komentowanie czy to zgodne, czy niezgodne z homologacją. Wrzucam jedynie dla informacji dla innych zainteresowanych takim rozwiązaniem.
Założyłem miesiąc temu coś takiego:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



I naprawdę jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem Osram Cool Blue Hyper to teraz jest bez porównania dużo lepsza widoczność po zmroku.
Na mokrym jak to zimne światło szału nie ma ale nie jest źle.
Linia odcięcia na soczewce idealna.
Dużo więcej światła przed samym autem jak i dalej.
Barwa około 6500K jest delikatnie bardziej niebieska niż pasek dzienny ledowy. Idealna by było koło 5500-6000K.
Olśnienie na zdjęciu jak i w rzeczywistości wydaje się nie większe niż na żarówkach Osram Night Breaker laser.

Małe porównanie z NBL:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jak znajdę chwilę to wrzucę więcej zdjęć do porównania.

AdixST

Oo ile taki zestawik? :) Ja obecnie jeżdżę na Cool Blue Hyper+ i szału niestety nie ma, ale te LEDy u Ciebie wyglądają całkiem fajnie :)