[Focus] Focus ST bezpiecznik zegarów licznika

Jambay, 30.07.2016, 16:45 « poprzedni - następny »

Jambay

30.07.2016, 16:45 Ostatnia edycja: 30.07.2016, 17:36 by Jambay
Witam jestem tutaj nowy,od niedawna jestem posiadaczem focusa ST mk2 07r i słyszałem ze przy opalaniu wskazowki zegarow powinny iść do końca i wracają w początkowy punkt,u mnie tego nie ma,orientowalem sie po forach i przeczytalem ze trzeba wymienic bezpiecznik,czy ktoś może mi pomoc jaki to jest w skrzynce,wkleić zdjęcie z zaznaczonym bezpieczniki em ? Z góry dziękuję i Pozdrawiam

wodzmistrz

Hej, a na pewno te wskazówki tak wędrują i wracają? U mnie też tego nie ma, co prawda bezpieczników nie sprawdzałem ale widziałem parę filmów na yt na którym odpalali ST sprzed lifta i na żadnym nie widziałem takiej akcji :) Ale może niech wypowie się jeszcze ktoś bardziej kumaty w temacie. :)

Pozdrawiam
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

bdaras

U mnie też nie ma czegoś takiego
AIRTEC GEN3, Oil cooler RS, Bosch 550, Miltek Sport 3", K&N, Eibach B12 Pro Kit, Ford Racing, Quaife, Helix 1, Dreamscience block mod,Brembo + DS UNO, Yokohama Advan Sport v105 19/235/35