[b]Witam, Kupię Focusa ST po lifcie 5D Mk2[/b]

misiek_85, 10.07.2016, 22:42 « poprzedni - następny »

misiek_85

Kupię Focusa ST po lifcie 5D Mk2. Dodam że obecne dwa na allegro oglądałem i szału nie ma (niebieski i biały).
Proszę o pomoc jeśli ktoś zobaczy usłyszy lub będzie chciał sprzedać swoją perełkę.

Misior

Tak z ciekawości - co Ci się nie podobało w białym?
Oglądałem go na szybko jak byłem przejazdem i urzekły mnie korbki z tyłu :) a na poważnie to źle spasowany błotnik z drzwiami i właściciel, który widać że chyba nie oszczędza fury.

misiek_85

11.07.2016, 07:22 #2 Ostatnia edycja: 11.07.2016, 07:25 by misiek_85
Siema. Wiasciciel to pies z drogówki cwaniak jakich malo tak w skrócie bo nie chce mi się opisywać calej wizyty. Naprawa po taniości: Reflektor stary z ułamanym mocowaniem, nadkole z zamiennika, błotnik chyba też, źle spasowane wszystko a nakladka progowa trze delikatnie o błotnik i rudy sie pokazał a niby bylo lakierowane w wrześniu 2015. Opony lipa- auto ma niby 59,tys więc chociaż z tyłu powinny być fabryczne. Felgi dwie tak zniszczony od krawężników jak ny tym jakas ofermą lozowa jezdzila. Wlasciciel twierdzi ze jest fanem i sie zna lepiej ode mnie a turbo nie chloci. A z oszczędności prawie pól roku jezdzil na niemieckich blachach. Dopiero w kwietniu tego roku zarejestrował. A no i auto jest 2008 lipiec. Za duza cena do adekwatnego stanu auta.

« Dodane: 11.07.2016, 07:25 »

Błędy w pisowni się pojawiły bo na szybko z telefonu piszę ale myślę ze ogarniesz:)

Misior

Lampę (chociaż to można jeszcze przeboleć) i felgi też widziałem tylko już mi to wyleciało z głowy. Pojechaliśmy autem na próbę i jak mnie przewiózł po dziurach to już wiem czemu takie koła krzywe.

misiek_85

11.07.2016, 11:01 #4 Ostatnia edycja: 11.07.2016, 11:04 by misiek_85
Kanapa z tylu poplamiona. Ale felgi bylo widac ze ktos mocno przytarł o krawężnik bo na 1/4 dlugosci rantu brakuje "mięsa". Druga cale ramie przejechane z ubytkami. I z przebiegiem cos nie tak bo niby opony 2014 przod a tym 2013 a zjechane i ledwie na jeden sezon. Wyrwany guzik z klimatronika, kanapa z jakimiś plamami. Lakier w ogóle nie zadbany. Moim zdaniem auto wymaga dobrego dopieszczenia i kasy zeby wygladalo tak jak powinno. 3 tygodnie temu sprzedałem Subaru Imprezę i wiem jak powinno wyglądać takie auto bo to nie jest dupowoz na zakupy i do pracy dla przeciętnego kowalskiego.

« Dodane: 11.07.2016, 11:04 »

Zapomniałem jeszcze spryskiwacz jest jakos polepcowany bo jest luzna zaslepka ("lata
")

Misior

11.07.2016, 11:09 #5 Ostatnia edycja: 11.07.2016, 14:01 by Misior
Zaślepki na klimatroniku to nie ma co widać nawet na zdjęciach.
Koła koleś mówił, że nie zmieniał tylko jest to co ucierpiało w stłuczce. Co do opon to trzeba na to patrzeć przez palce bo może miał nowe i komuś sprzedał, może opona była skasowana i założył parę użwek, może dawał w palnik i opony zjeździł.
Wiem jak jest z kupowaniem używanego auta niestety. Nie spodziewaj się że kupisz igłę w tej cenie :)
Szukam jeszcze po DE tylko kurs euro teraz jest mega nie opłacalny.

T

Cytat: misiek_85 w 11.07.2016, 07:22Opony lipa- auto ma niby 59,tys więc chociaż z tyłu powinny być fabryczne.
W dość mocnym FWD 60k na jednych oponach? To raczej niezły wynik. Opony warto zamieniać miejscami co sezon (przód/tył), żeby były w miarę równo zużyte.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

misiek_85


Misior

14.07.2016, 08:29 #8 Ostatnia edycja: 14.07.2016, 08:34 by Misior
Tego z Łodzi?
Jeśli o niego chodzi to totalny golas. Wolę poczekać i/lub dopłacić i mieć trochę więcej wyposażenia.
Ale widzę że chyba poszedł bo już dzisiaj nie ma w ogłoszeniach. Cena była dziwnie niska.
Oglądałeś go może?

misiek_85

Tak tego z Łodzi. Nie widziałem, chcialem zobaczyc ale nie zdążyłem no ktos juz go kupił po jednym dniu. Myslalem ze Ty. Skąd jesteś jesli to nie tajemnica? Widziałem dzisiaj tego czarnego z Nowego Sącza z tą przestrzeloną ceną.

Misior

Ja jestem z małopolski. Jakieś 80km od Sącza.
Widziałeś go na żywo?
I jak?

misiek_85

20.07.2016, 23:30 #11 Ostatnia edycja: 21.07.2016, 14:05 by misiek_85
Cena za wysoka do stanu. Ale nie jest zły widziałem gorsze. Polecam wziąć swój miernik bo ten co oni mają to lipa zacina się i fałszuje pomiary bynajmniej takie odniosłem wrażenie. Trochę nie równe szpary pod lampami co da się zauważyć na zdjęciu. Jeden spryskiwacz "lata" lewy i lewa lampa moim zdaniem nie równo założona w stosunku do prawej bardziej wystaje po za odrys błotnika. I bardzo czysto nawet pod maską. Na masce jest cos-wygląda jakby przylakierowany włos albo czymś polane trudno powiedziec. Delikatnie pryśnięta podłoga bagażnika. Właściciel mówi ze zderzak miał uszkodzony i tylny pas i belkę. Brak znaczka ST i brak półki zastanawiające... Ale nie ma tragedii oglądałem od spodu to tylko wydech lekko zagięty od góry i i srebrna mata termiczna ruszana reszty nie widać. Silnik suchy, skrzynia też. Właściciel wygląda na uczciwego;). Auto wymyte, wypolerowane i wysprzątane przygotowane do sprzedaży. Jeździ spoko typowa seria 225, lekko obniżone, hamulce ok tarcze w dobrym stanie, opony ładne, felgi są porysowane gdzie nie gdzie ale ogólnie ładne, nic nie ściąga. Albo mi sie wydawało albo delikatnie coś puka w zawieszeniu z przodu ale nic niepokojącego. To chyba tyle co udało mi sie sprawdzić i nie przeoczyć.

« Dodane: 20.07.2016, 23:37 »

A i tylny zderzak ładnie założony nie równo tak jak i przedni. Moim zdaniem rzuca się. To w oczy. I grill i krata zderzak oklejoną jakąś paskudną folią która w niektórych miejscach się rozwarstwia np pod znaczkiem albo w zakamarkach sie odkleja. Ale mimo to auto fajnie sie ogląda bo odpicowane;)

« Dodane: 21.07.2016, 14:04 »

Dowiedziałem sie z innych źródeł że gość regularnie sprowadza auta bite ze Szwajcarii robi je w fordzie i pociska dalej. A właśnie jeszcze jedno kombinuje z umową bo ma auto 3 miesiące i chce na umówię napisać 15000 tys no za tyle kupił. I zeby nie płacić podatku od zarobku 19% bo nie minęło 6 miesięcy.

« Dodane: 21.07.2016, 14:05 »

Jak cos to pisz

robbert

I jak poszukiwania? Ustrzelone jakieś fury?

misiek_85

Słabo NA RAZIE nic

matosu

Tylko polifty Cie interesuja? Czy bierzesz zdrowe przedlifty pod uwage?
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450