Kupię Focusa ST 5d polifta.

Misior, 10.07.2016, 09:42 « poprzedni - następny »

Misior

Jestem nowy na tym forum więc witam wszystkich serdecznie.
Zarejestrowałem się bo można tutaj znaleźć bardzo dużo przydatnych informacji a dodatkowo dlatego bo planuję zakup poliftowego Focusa ST.
Mam pewne wymagania co do szukanej bryczki  :D a mianowicie:
- najchętniej 2009r (chcę zrobić leasing na to auto)
- koniecznie 5d
- kolor najchętniej niebieski ale w grę wchodzi też czarny i na końcu biały
- klimatronik
- bez skóry
- ogólnie możliwie jak najlepszy wypas i bezwypadkowa przeszłość (w miarę możliwości)

Jakby ktoś z forumowiczów  sprzedawał to proszę dać cynk a chętnie oglądnę ogłoszenie i auto.
Pozdrawiam

wujektimon

2009 zalapie ci się Jeszcze na leasing?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Misior

Tak, na trzy lata spokojnie.

ST

Tu jest, ale z 2008 po lifcie i sprawia przyzwoite wrażenie: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://olx.pl/oferta/ford-focus-ford-focus-st-2008-CID5-IDgnitR.html#79e002f3cd

PyRsHaL

Na innym forum ktoś właśnie tego oglądał...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



"Cały przegląd filtry, oleje itd było robione 3 lata temu, miedzy czasie auto zrobiło ~15k km i nic w nim nie było robione poza wymianą aku.
Kiera lekko bije, przy silniejszym dohamowaniu zaczyna mocniej, ale pedał hamulca nie.
Auto lekko ściągą w prawo, z tego co powiedział Właściciel do wymiany sa tylne tuleje przednich wahaczy.
Zaświeca się ESP - komp ponoć mówi, że to błąd czujnika kąta skrętu kierownicy."
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Misior

10.07.2016, 22:02 #5 Ostatnia edycja: 10.07.2016, 22:13 by Misior
Oglądałem go. Bok brzydko zrobiony. Bez problemu widać że było jakieś uszkodzenie. Zastanawia mnie kto przy takim uszkodzeniu naprawia drzwi zamiast je wymienić.
Dodatkowo brakuje klimatronika, który według mnie bardzo by się przydał.

Misior

Ciekawe jak wyglądałby taki na tle krajowych:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://ww3.autoscout24.de/classified/287311717?asrc=st|as
A może ktoś go oglądał? Cena spora ale w de taniej ładnego nie kupi. Szkoda tylko, że ta akcyza taka wysoka.

T

Cytat: Misior w 10.07.2016, 22:02Zastanawia mnie kto przy takim uszkodzeniu naprawia drzwi zamiast je wymienić.
To niestety sugeruje naprawę "byle taniej".
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Misior

Czy ktoś zna ten samochód?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/oferta/ford-focus-st-2-5t-225km-xenon-klimatronik-ID6ytDKP.html#contact-form

Trochę korba z tyłu odstrasza i brak ori felg.

ST

20.07.2016, 17:11 #9 Ostatnia edycja: 20.07.2016, 17:18 by ST
AUTORYZOWANY DEALER FORD i HYUNDAI MA DO ZAOFEROWANIA:

FORD FOCUS 5dr, rok prod: 2008(Data pierwszej rej 2009), pojemność - 2.0TURBO, moc- 225KM, Serwisowany w ASO, Ksiażka Serwisowa, 6-biegowa skrzynia biegów. Wersja wyposażenia:ST
Nawet patafiany nie wiedzą co sprzedają!

Misior

Myślę że to pomyłka wpisującego - w tytule jest 2.5.
Też to zauwazyłem :)

ST

20.07.2016, 17:16 #11 Ostatnia edycja: 20.07.2016, 17:24 by ST
Wersja wyposażenia:ST to też nie tak... Bo to nie jest Focus z pakietem wyposażenia ST, tylko po prostu Focus ST!

« Dodane: 20.07.2016, 17:17 »

Ale zdecydowanie wolałbym takiego szwajcara niż coś z niemieckich autobanów, gdzie nie ma takich ograniczeń jak w Szwajcarii, czyli ile fabryka dała...

weksla

Ładne auto ale cena zbyt wysoka chyba
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

lancer340

Ale kupiony przez forumowicza FKP ;)