[Focus] MK2 kupię tylne lampy LED

AdixST, 08.06.2016, 11:26 « poprzedni - następny »

AdixST

Cześć!
Kupię tylne lampy LED do Foki MK2. Najlepiej ori, choć jakieś fajne podróbki też rozważę.

TAM

Zależy Ci na białych kloszach, czy po prostu na ledach? Bo jeśli tylko na ledach, to nie ma sensu wymieniać lamp, wystarczy włożyć odpowiednie ledowe ,,żarówki" i efekt jest lepszy niż fabryczne. No i wtedy masz wszystko na ledach, więc i kierunkowskazy.

AdixST

Ori LEDy już kupione i założone, także nieaktualne :)

TAM

Gratulacje! Niestety ori ledy to tylko w połowie ledy.

AdixST

Dokładnie, przyglądałem się jak działają. Ale mimo wszystko moim zdaniem wyglądają rewelacyjnie (nie tylko nocą) :)

TAM

A nie chcesz zmienić kierunków na ledy? Wtedy dopiero jest tak jak powinno być.

ST

No to chyba wystarczy zamienić żarówki w kierunkach na ledowe?

TAM

No nie, bo kierunkowskazy zwariują – będą migać 2 razy szybciej, tak jak w przypadku przepalonej żarówki.

ST

No to nieładnie, ale póki co ja z moich lamp od RS-a jestem zadowolony.

TAM

Nie są złe, ale taki miks żarówek i ledów to nie to... ;-)
Gdybyś kiedyś chciał zrobić upgrade, daj znać.

ST

28.07.2016, 11:53 #10 Ostatnia edycja: 28.07.2016, 16:05 by ST
Jak już  będzie nudno i nie będzie co modzić, to pewnie coś trzeba będzie pokombinować z tymi lampami :)
Na dzień dzisiejszy to zamówiłem radio-nawigację na androidzie 5.1 - więc będzie się czym zająć :)
Coś takiego, tylko wersja czarna:Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/show_item.php?item=6316145409
A we wtorek odstawiam auto na założenie wlotów w maskę, oryginały z RS-a w moim kolorze performance blue :)

TAM

Rozwiązanie jest proste - wkłada się ledy o odpowiedniej jasności (a takie naprawdę niełatwo znaleźć w totalnym zalewie badziewia) i dokłada się specjalny układzik na mikroprocesorze (wielkości 1/3 pudełka zapałek), który oszukuje GEM tak, żeby ,,widział" ledy jak zwykłe żarówki.

ST

Dobrze wiedzieć, że masz na to taki patent :)

TAM

Zrobiłem dla siebie, więc czemu nie udostępnić pomysłu innym :-)

ST

Dzięki :)