Nowy Ford Focus RS "DOSTĘPNOŚĆ"

Artex RS, 25.02.2016, 17:55 « poprzedni - następny »

TowerST

Pyzo: nie zdzwię się, jak mój będzie wyprodukowany 14.08 - w ostatni dzień MY16. Przecież zamawiając w październiku 2015 zamawiałem MY16. Tak przy okazji to pamiętam jak pisałeś, że Polska jest w produkcji priorytetem, a Niemcy na samym końcu - widzę, że się ciut układ obrócił.
RS Mark III / było ST225 / ST150

Kris1976

Pisałem trochę z chłopem z Bemo Wwa na temat zadośćuczynienia za obsuwę... Nie ma takiej możliwości. Generalnie mam się cieszyć że jest ochrona cenowa i że auto będzie w uzgodnionej cenie...bo właśnie Ford wrzuca kolejną podwyżkę 12k. ...na auto-widmo ... to jest kpina :stupid:
Tower co do MY17...zapomnij , na 101% bedzie MY16 nawet jak auto będzie z produkcji 30.08. Ja już w nich nie wierzę , przyjmowałem do wiadomości maj, ostatecznie czerwiec ale ...31.08....podłamało mnie to. Czekam już 5 miesięcy i ...czeka mnie następne 5 miesięcy ....ku* ciąża trwa krócej !!!
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Rok oczekiwania na nowe auto? Polski rynek bywa dziwny. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

TowerST

Też się spytałem dealera co robimy w związku ze złamaniem umowy to mi przesłał paragraf, że mogę sobie zabrać zaliczkę i zrezygnować z auta. Tak jak by nie mógł przeprosić i np zaproponować przetestowanie mustanga. Najgorsze w tej całej sytuacji jest to, że ja nie mam czym jeździć, a a w nieskończoność auta od przyjaciela nie będę pożyczał.
RS Mark III / było ST225 / ST150

Kris1976

 Dealerzy są tak pewni siebie i produktu na który czekasz że spokojnie odpowiadają ...."panie ale w sumie nikt nie zrezygnował". Rozdają karty bo ...trafili na pasjonatów którzy nie są przyjmują opcji takiej jak rezygnacja ... i umiejętnie z tego korzystają śpiąc spokojnie.
szczerze ...nikt ze znanych mi oczekujących nie zrezygnuje i nie pójdzie do konkurencji po R-kę albo WRX STI .... :(
....a że ktoś nie ma czym jeździć tak jak Ty...cóż na STka zastępczego nie licz  :/
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Tyle tylko, że z "kontrolowanej niedostępności" zaczyna się tu chyba robić olewanie klienta, a to raczej pozytywnie na wizerunek Forda niestety nie wpłynie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ethernal

01.04.2016, 21:51 #36 Ostatnia edycja: 01.04.2016, 21:52 by ethernal
Czytam i oczom nie wierzę! To co opisujecie jeśli chodzi o postępowanie forda i jego dilerów jest jest skandaliczne! Ja rozumiem opóźnienie, przekładanie, problemy, awarie itp. itd., ale w takiej niezręcznej sytuacji można, a nawet należy (przynajmniej) zachować się przyzwoicie! A tutaj widzę, że zamiast przeprosin i zręcznego wyjścia z sytuacji ford, a raczej jego dilerzy (czego w ogóle nie rozumiem!) w stosunku do klienta premium, zachowują się karygodnie. Plują mu w twarz, a na odchodne jeszcze z uśmiechem na twarzy dają mu kopa w... 4 litery... załamka... ale tak to wygląda!
W ogóle nie widzę konsekwencji: z jednej strony salony vignale z usługami niemalże z kosmosu, a z drugiej nie radzenie sobie z sytuacją spowodowaną opóźnieniami w dostarczeniu zamówionych samochodów klientom.

Pyzo

Niestety dla Was W DE byly troche inaczej skonstruowane umowy. Czesc ludzi pogrozila kancelariami prawnymi i jest efekt. W PL macie paragraf tylko o zwrocie zaliczki...
Wewnetrzne planowanie Forda dalej ma priorytet na Wschodnia Europe!!
...we are standing here, at the edge of time...

Pyzo

Zeby nie bylo zbyt rozowo...
Samochody w DE trafily do salonow (kilkanascie sztuk) ale Ford nie doslal homologacji wiec ludzie nie maja opcji rejestracji tych aut na ten moment ;)
...we are standing here, at the edge of time...

Kris1976

Cytat: Pyzo w 01.04.2016, 22:04Wewnetrzne planowanie Forda dalej ma priorytet na Wschodnia Europe!
z tego priorytetu wyszedł koniec sierpnia ...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Pyzo

Wiem ze macie zal ;) i w 100% to rozumiem.
I rowniez uwazam ze to co robi Ford to czysta kpina z klienta...
...we are standing here, at the edge of time...

bishop

Parę fotek RSa z Motoshow z Poznania. Na żywo wygląda.. no właśnie, wygląda normalnie. Nie wiem czy to czarny lakier ale przy zielonym RSie MK2 który stał z boku wyglądał niepozornie jak zwykłe auto. Rs zielony skradł całe show. Z resztą ten nowy RS to nie był jakoś reklamowany jako topowy ford. Np: Mustang miał osobne miejsce na stoisku forda.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

ST

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://olx.pl/oferta/ford-focus-focus-rs-350-km-4x4-CID5-IDePh87.html#4c9ba5704a
Tak się zastanawiam, kogo tu okraść, żeby to kupić ;)

sseebbaa1

Cytat: bishop w 02.04.2016, 20:51Na żywo wygląda.. no właśnie, wygląda normalnie.
Fakt, że chociażby w tym kiepskim niebieskim wyglądałby lepiej - akurat na targach.

Zastanawiam się jak RS wyglądałby w czarnym matowym, a nie błyszczącym. To mogłoby być niezłe.
Ale niestety i tak wygląd nowego RS-a, to co najwyżej 30% efektu starego RS-a.

Obecne niedoróbki najnowszej generacji (wysokość fotela i cieknący dyfer) da się naprawić, albo udoskonalić. Ale wyglądu nie da się naprawić :|
Mk2 pod względem aparycji wyznaczył pewien wzorzec - pomimo nadmuchanych nadkoli i ogólnie wyciekającej z niego agresji - ciągle nie jest wioskowy :D
To bardzo rzadka sztuka!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

ST

02.04.2016, 21:16 #44 Ostatnia edycja: 02.04.2016, 22:12 by ST
Jakby nie patrzył RS MK II wygląda dużo lepiej i bardziej bojowo... Przynajmniej dla mnie...