[Focus] Black ST225 3D `06

AdixST, 12.02.2016, 14:21 « poprzedni - następny »

AdixST

DamianoST, póki co nawet mi przez myśl nie przeszło, żeby zmienić swoją Fokę na coś innego, no chyba że na RSa :D

Dziś wpadły lampy, które kupiłem od kolegi z forum :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Też mi to do głowy nie przychodzi:) I na Rs a też bym nie zamienił
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

DamianoST

16.06.2016, 19:28 #32 Ostatnia edycja: 16.06.2016, 19:30 by DamianoST
Mam dokladnie tak samo, bede jezdzil nim az sie rozsypie! Jestem bardzo zadowolny z Autka. Znudzi sie moc, to wtedy chip i dalej jezdzic. Chyba ze w rozsądnej cenie RS bedzie stał to bedzie RS.

MAG

Cytat: weksla w 15.06.2016, 17:34
... I na Rs a też bym nie zamienił
Tobie sie akurat nie dziwie, bo nie ma RS w budzie 5D  ;)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

Haha
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

szaman696

Jeździsz Damiano po Radomiu? Bo mi jakiś czas temu znajomi mówili, że ktoś pomarańczą po mieście lata.

DamianoST

Szaman696 to nie Ja hehe, siedze w Szwecji :)

sliwa4045

Foka siedzi na dystansach ?
//////// ** Ford FOCUS ST 2.5 **
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/fordsliwa/

AdixST

Tak, Foka ma dołożone dystanse 18mm na koło. ;)

JacekST220

Sliczne autko, jak dla mnie brakowało by mi tylko tylnych drzwi z racji 2 malych dzieci :)

AdixST

Cześć!

Póki co poza tym, że przebieg rośnie to w Foce nie zmieniło się nic, okres wakacyjny dobiega końca to zaczyna się coś dziać.. :)
Pod koniec tygodnia ma przyjść do ASO lewa półoś, którą już planuje wymienić od dłuższego czasu.. Miała być nowa, ale skoro na regenerowaną dają 2 lata gwarancji to długo się nie zastanawiałem, bo cena za nową to 2570zł... Przy okazji wymiany półosi wymienię olej w skrzyni.
I pod koniec miesiąca planuje zakupić decat, który upatrzony mam w firmie Inox Parts w całkiem przyjemnych pieniądzach. A potem FMIC i wizyta u Heko :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


AdixST

Kilka drobnych zmian w Foczce:
- FMIC 600x300,
- zmiana ori plastikowego DV`a na nieco solidniejszy z żółtą spręzyną.

Plany na najbliższy okres to wydech.. I teraz mam dwie opcje. 1. Cały przelot 3" 2. DP 3" + decat i końcówki 100mm.
A potem program i kilka zmian wizualnych :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



MAG

28.11.2016, 10:44 #42 Ostatnia edycja: 28.11.2016, 13:17 by MAG
Fajnie sie swieci ten IC

Mój już nie jest tak widoczny po trzech latach uzytkowania, a na dodatek specjalnie brałem czarne silikony, żeby w oczy sie nie rzucał ;)
Pewno gdybym miał Foke ST (i ze 20 lat mniej  :stupid:) a nie autobus, to inaczej bym podchodził do takich rzeczy...

« Dodane: 28.11.2016, 13:15 »

Jeszcze co do wczesniejszego posta - sugerowałbym zamiast decata wziąć sportcata - strat w mocy nie powoduje, a jednak zdecydowanie mniej smrodzisz.
Poza tym bez kata legalnie przeglądu nie przejdziesz...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

wodzmistrz

O widzę że operacja IC już zakończona, na pewno będę się odzywał na priv jak będę się przymierzał do instalacji u siebie :) Wygląda srogo :)
Czy te niektóre elementy można dobierać w innych kolorac? Np. sam IC ciemniejszy?
Focus ST MK2 - 2XX HP / 4XX Nm
Eibach Pro Kit, IC FMIC, dolot Simota, Wydech 2.75" całość (aktywny), SS, Block mod, Dystom 4x22 mm, świece RS, EGT Auto Gauge, Valvo 5w50, Koła RS, niewystrojony :)

AdixST

Odzywaj się to Ci podam co kupić :)
Kolanka można kupić w różnych kolorach, jest ich kilka. Wziąłem czerwone, bo mi będę pasowały do wyglądu auta jak już wszystko pokończę, choć zastanawiam się nad czarnymi, ale zobaczymy. A co do koloru IC to można wziąć srebrny (taki jak mój), czarny lub biały. Akurat na tym zdjęciu bardzo się to wszystko w oczy rzuca, bo słońce świeciło na wprost :)
Tu już wygląda normalnie "jak na co dzień" :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.