[Focus] Black ST225 3D `06

AdixST, 12.02.2016, 14:21 « poprzedni - następny »

MAG

Gdzie zamawiales emblematy?


Autko fajnie wyglada jak jest czyste - szkoda ze moje nie za czesto fajnie wyglada.... ;)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

AdixST

Emblematy (czyt. naklejki żelowe) zamówiłem z Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.odjzdowenaklejki.pl. Od ręki takich nie ma, tylko trzeba troszkę poczekać. Piszę się maila z rozmiarem jaki mają mieć nasze nowe "emblematy", robimy przelew i czekamy. Koszt u mnie to ok. 50zł za przód, tył i kierownice. :)
Jeśli będziesz chciał kontakt to pisz śmiało ;)

MAG

Daj namiary, bo moje znaczki wygladaja paskudnie (fordowski chrom zlazi z nich na potege) i przy okazji wymiany zastapie niebieskie wnetrze czarnym ;)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

caqerr

 Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.odjzdowenaklejki.pl co więcej potrzeba ? :D
Na stronie znajdziesz kontakt do właściciela i jazda :P
Chyba ,że zrobimy jakieś grupowe zamówienie :D
Z MKP sporo osób się skusi na pewno :)

sseebbaa1

Cytat: caqerr w 13.05.2016, 12:31Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.odjzdowenaklejki.pl co więcej potrzeba? :D
Potrzeba tylko wpisać to bez błędu :D

odjazdowenaklejki.pl

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

AdixST

Haha. Nawet nie zauważyłem, że "a" zgubiłem w adresie :D

caqerr

Cytat: AdixST w 13.05.2016, 13:03
Haha. Nawet nie zauważyłem, że "a" zgubiłem w adresie :D

A ja to skopiowałem haha :D

MAG

13.05.2016, 14:33 #22 Ostatnia edycja: 13.05.2016, 14:34 by MAG
Hehe, ja najpierw napisalem posta z prosba o namiar, a dopiero za chwilke stwierdzilem ze przeciez adres strony jest podany ...



« Dodane: 13.05.2016, 14:34 »

Na 100% bede do nich pisal, tylko dokladne wymiary znaczkow musze sprawdzic.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

Zróbmy zakupy grupowe napewno sporo osób się skusi
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

AdixST

Wczorajszy spot w Puławach ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


AdixST

Nawet nie wiem kiedy, ale zrobiłem już prawie 10k km STejkiem, także dostał nowy olej i filtry.
W międzyczasie doszły czarne emblematy, które już są na samochodzie i wyhaczyłem w dobrych pieniądzach Sonówkę MP3.
Powoli rodzi się wizja jak Foka będzie wyglądać w przyszłości...

Plany mechaniczne to:
- FMIC 600x300,
- DP i Decat,
- Chips u Heko.

Plany wizualne:
- Tylne lampy LED ( ori albo jakieś customowe),
- Przednie lampy - pozostanie skrętna soczewka, ale z czarną obudową,
- Spoiler RS,
- i koła albo pozostaną te w jakimś ciemniejszym kolorze, albo wpadną czarne 19" z RSa .

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Prawie jak moja tylko w 3d
Ładne auto.
Powiedz gdzie dorweś czarne emblematy?  Bo chyba tylko UK wchodzi w grę
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

AdixST

Tak jak wyżej wspominałem, Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.odjazdowenaklejki.pl, polecam :)
Jeśli chciałbyś wymiary to mogę Ci jutro podesłać jak sprawdzę w mailu.

weksla

Ok.  Bardzo prosiłbym o konkretne wymiary. 
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

DamianoST

gratulacje Autka, dobry wybór, napewno bedzie Cieszyc jazda. Szerokosci i Pozdrawiam