[Focus] Black ST225 3D `06

AdixST, 12.02.2016, 14:21 « poprzedni - następny »

AdixST

12.02.2016, 14:21 Ostatnia edycja: 12.02.2016, 14:24 by AdixST
Cześć!

Po sprzedaży mojego oczka w głowie...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



... postanowiłem kupić coś uturbionego i padło na Forda.
Mój nabytek to Focus ST225 z 2006r. Auto ściągnięte ze Szwajcarii, bardzo zadbane jak na swój wiek. Wyposażenie niestety szału nie robi, ale można przeżyć.. Najbardziej mi brakuje Xenonu i automatycznej klimy, bo niestety jest na pokrętłach.

Aktualnie w aucie zrobiony rozrząd, wymieniony olej i filtry. I wpadły żarówki Osram Cool Blue Hyper+ ;)
Przy Foce na pewno będzie coś modzone, ale wszystko wyjdzie w trakcie, na razie się cieszę serią, bo w porównaniu do 3-litrowej V`ki zapierdziela jak samolot :)

Kilka fotek robionych telefonem, jak się zrobi cieplej i założę "lato" to wyciągnę aparat :)

PS. Oczywiście na lato jest oryginalne 18" ;)


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



AdixST

Korzystając z ładnej pogody, wyciągnąłem aparat.. ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


steveno

Gratuluje zakupu. Jakie plany mody?Jaka felga na lato?
ps.sam sprowadzłaś czy kupiłeś od kogos?
Do przodu!!!

AdixST

Na lato mam oryginalne felgi ST 18", które pewnie już niebawem założę, bo mam nadzieję, że już zima nas opuściła na dobre. Co do planów to jakichś większych na razie nie mam, ale pewnie z miesiąca na miesiąc będą się pojawiać nowe wizje i pomysły ;) Na razie chciałbym zmienić radyjko na ori Sony, przyciemnić szyby, zakupić na tył ori lampy LED i być może pomalować na czarno obudowę przednich lamp, żeby zrobić takiego a`la Shadow Line`a :)
Na pewno wpadnie nowy IC, program i może coś się podziała z wydechem, żeby był ciut głośniejszy :)
A auto kupiłem w kraju - w komisie, ale ogólnie dość fajnie utrzymany i nie składany z dwóch.

robbert

to ten...

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/ford-focus-st-2-5t-225km-klima-recaro-szwajcaria-i5931870111.html

AdixST

Tak, to dokładnie ten.

weksla

Jak nie składany z dwóch to dobrze heheh. Wydaje się że utrzymany ok. Choć na takie auto przebieg już zacny.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

Nie chce Cię martwić ,ale pieczątki mazdy w książce i auto z Radomia odważna decyzja. Życzę bezawaryjności.
Do przodu!!!

AdixST

Wiem jakie opinie ma Radom pod względem samochodów, ale to już moje trzecie auto właśnie z Radomia i mam nadzieję, że Foka będzie służyć jak dwa poprzednie :)

AdixST

Jedno foto jak Foka wygląda na letnim obuwiu, jakość niestety słaba, ale robione telefonem :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


st-power

Ładnie się prezentuje :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

AdixST

Foka wieczorową porą ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


AdixST

W weekend miałem chwilę czasu, więc wysprzątałem, umyłem i przetarłem Fokę Quick Detailerem. W Foce doszły ciemne szyby i nowe pokrętła nawiewu (te z allegro), które wyglądają o niebo lepiej niż oryginały i na prawdę fajnie pasują do STejka :)

Czyścioch 8)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


steveno

nice
Do przodu!!!

AdixST

11.05.2016, 12:28 #14 Ostatnia edycja: 11.05.2016, 12:57 by AdixST
Niedawno udało mi się upolować przykręcane dystanse DYSTOM 18mm do Foki, które zakupiłem od vtec`a :)
Następna sprawa to pomalowałem plastiki PlastiDipem w czarny mat. Niestety ta szarość wyglądała mało gustownie przy czarnej panterze :)
Co do planów to mam ich tyle, że nie wiem od czego zacząć.. Ale wszystko będzie z czasem wrzucane do tego tematu na bieżąco :)
Aktualnie czekam na paczkę z czarnymi emblematami.

Słaba jakość, bo robione telefonem..

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.