[Focus] Pranie/Mycie foteli recaro?

DamianoST, 08.02.2016, 16:45 « poprzedni - następny »

DamianoST

Witam was, moje pytanko czym myjecie fotele recaro chodzi mi glownie o te szycia w kolorze np. pomaranczowym. Jakis proszek, płyn? Dzieki za pomoc  ;)

Dybek_87

08.02.2016, 18:26 #1 Ostatnia edycja: 08.02.2016, 18:36 by Dybek_87
Witaj ☺ja pralem U siebie specjalną maszyną jaką mają w profesjonalnych pralniach bo mój znajomy posiada takową ☺efekt zdumiewajacy☺szczerze nie polecam żadnych pianek itp zatrzesz tylko ten brud do środka...

« Dodane: 08.02.2016, 18:36 »

Działa to na zasadzie odkurzacza...najpierw moczysz woda i środkiem pioracym następnie małą szczotka w ruch i wciagasz to dyszą ☺operacje trzeba powtórzyć 2-3 krotnie ☺U mnie fotele wyglądają jak nowe ☺

DamianoST

Rozumiem, a da sie kupic ta maszynke? Czy lepiej zrobic tak jak mowisz? A jaki polecasz ten  srodek pioracy? ;) 2/3razy jakies przerwy pomiedzy myciem czy poprostu raz za razem? I dzieki wielkie za odpowiedz, Pozdrawiam!  :)

Dybek_87

Tak da się ale kosztuje 600 -1000 zł he he ☺tzw odkurzacz pioracy ☺poszukaj jakiejś firmy co się tym zajmuje...lepiej zapłacić parę groszy i mieć oczekiwany efekt ☺

DamianoST

Gdybym w PL mieszkal to nie byloby problemu oddac za grosze, mieszkam w SE wiec tu licza jak za zloto.. ;) dam rade odkurzacz mam festoola, srodek pewnie ogarne jakos i bd gitarka, Dzieki wielkie :)

Vojtas

Panowie
istnieje bardzo prosty sposób, ja akurat jeszcze mojego St nie prałem, ale jak pogoda będzie lepsza to pewnie i za to się zabiorę, ale są firmy które wynajmują taki odkurzacz piorący już ze specjalnym proszkiem. Kiedyś to wypożyczyłem koszt ok. 100 zł za weekend.,  uprałem Vectrę C która miała cały środek beżowy - wyglądał jak nowy, więc pewnie i w ST efekt będzie super.