Ford Focus ST 2005

wilczek83, 06.02.2016, 10:14 « poprzedni - następny »

wilczek83

Witam
Dolaczam sie tutaj z moja foczka. Nie jest idealna ale powoli powoli idzie ku dobremu. Co chwilka cos tam sie w niej nowego pojawia i zmienia.
Troszke o histori.autko kupione od goscia ktory zakupil je w szwajcari.mial lekka przygode z przodu ale nie powazna bo lampy ta oryginalne. Przy zakupie oczywiscie odwiedzila kilka diagnostyk oraz wybajetego rzeczoznawce samochodowego od ktorego mam cala dokumentacje. Samochod glownie uzywany w weekendy.
Wymienione w nim zawieszenie na troszke nizsze. Troszke wydech przerobiony i zrobiony program. W najblizszym czasie pojdzie poczatek wydechu na 3cale  wymiana ic oraz wymiana tarcz na sportowe. PÓKI co ma 250kucy i 445nm. Daje rade :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

[/URL]

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

[/URL]

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

[/URL]

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

[/URL]

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

[/URL]

Dybek_87

Witamy w gronie ☺

wilczek83

Dzieki :)

sseebbaa1

To jak auto wygląda na Twoich zdjęciach z felgami 18" to klasyka gatunku!
Tak ją zapamiętałem z premiery tego modelu :)
Również dzięki takiej prezencji FF ST zyskała tak dużą popularność wśród wielbicieli szybkich kompaktów.

Gratuluję!

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

fabio210

No i kolejny klasyk w gronie, witamy!
Co do modów, jest możliwości multum, jest z czego wybierać.
Oby służył.

Sprawdź odmę na sam początek... :)

Dybek_87

Panowie Ale te lampy chyba nie są ori....

wilczek83

06.02.2016, 13:11 #6 Ostatnia edycja: 06.02.2016, 13:13 by wilczek83
Lampy sa org :) teraz wymieniam chlodnice to odma pojdzie do sprawdzenia i swiece do wymiany na platynowki. Tak 280km jak wyciagne to wystarczy wiecej sie nie oplaca.i tak to duza moc jak na przednia oske

« Dodane: 06.02.2016, 13:13 »

Co do lamp ma tylko zalozone lepsze zarowki i nic wiecej :)

Dybek_87

No ja bym powiedział że to jakiś zamiennik Depo czy coś w tym stylu...kłócić się nie będę Ale sprawdź sobie ☺ to oczywiście nic złego ale skoro zagwaranowano ze są ori to też powinny byc...

Z mojego doświadczenia jak wymieniasz świece to i sprawdź też miernikiem cewki zapłonowe bo będą na wierzku ☺

wilczek83

06.02.2016, 13:45 #8 Ostatnia edycja: 06.02.2016, 13:46 by wilczek83
Mam zdjecie logo forda zrobic na lampie?:)

« Dodane: 06.02.2016, 13:46 »

No cos musze jeszcze z nim porobic bo cos go blokuje na wysokich obrotach. Dlatego moment poszedl w gore a moc niewiele

Dybek_87

Nie musisz ☺jak ori to ori ☺

Pierwsze co to pod kompa i zrobić diagnozę ☺

wilczek83

Byl pod kompem jak program byl robiony i cos gdzies go trzyma. Wykres poszarpany. Albo swiece albo odma albo wydech no i ic jak sie zagrzeje

fabio210

Sprawdź boost selenoid i dv.

Kris1976

Program jest marnie napisany. Po drugie na ori ICku wiele wiecej się zrobić nie da.
Świece irydowe, platynowe itp to wywalanie kasy...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilczek83

Wiem dlatego ic pojdzie do wymiany w najblizszym czasie. Swiece polecaja do tego auta. Program robilem w GCS tuning. Gosc zna sie na robocie. Cos go poprostu trzyma.nie ma jednakowego przyspieszenia tylko walniecie z kopyta a pozniej sie uspokaja i znowu walniecie.

Kris1976

09.02.2016, 18:18 #14 Ostatnia edycja: 09.02.2016, 18:19 by Kris1976
...aaa to zwracam honor. Grzesio dobre wirusy robi. To na pewno nie po stronie jego programu.
Mundek za chwile będzie 50k po wirusiku i jest bez zarzutu
Była pomarańcza ST...czas na RSa !