Focus RS ULTIMATE GREEN WPR

steveno, 05.01.2016, 17:25 « poprzedni - następny »

steveno

05.01.2016, 17:25 Ostatnia edycja: 05.01.2016, 19:30 by steveno
Siema,
Byłem dziś oglądać focus Rs jabuszko na allegro stał za 65000 z polskiego salonu pokomorniczy.
Auto ogólnie najbardziej zajechane jakie widziałem środek brudny obdarty plastiki pourywane ręczny naderwana obudowa itp.
Troche szpachli lakieru itp ,ale bez dramatu. Koła trochę  obdarte zasmolone itp. Ogólnie nie odpalił:) ,ale to wina mrozu. Po podpięciu pod prostownik zachulał ,ale aku nie ładował.
Nie wiem czemu był ciągnięty na cholu an komisu?hgw.
Auto znam służyło w wypożyczalni jako zabawka dla każdego chętnego. Po dzisiejszych oględzinach stwierdzam ,ze mu nie żałowano. Wpis do książki 2 szt przy przebiegu 15 tyś przegląd . Przy chyba 50 tyś  wymiana lampy przód, tylnego mocowania ( ale niw wiem czego) i uszczelka pod głowicą. Lekko nie miał.

To tyle jak by się ktoś napalił to koniecznie podpiąć pod kompa bo mi gasł i nie chciał jechać i wyrzucało cały czas błąd od ABS-u i trakcji.



« Dodane: 05.01.2016, 19:30 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/oferta/ford-focus-wersja-rs-ID6yfQ31.html
Do przodu!!!

T

Fajnie wygląda fotel kierowcy, jakby go ktoś celowo wyświnił. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

Zakładamy że upalany był ostro. Pewnie za 60 pójdzie.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

SAGAL

aż serce boli że tak można takie cudo tak zniszczyć
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

ST

06.01.2016, 11:28 #4 Ostatnia edycja: 06.01.2016, 11:31 by ST
Ano czasem tak jest w myśl sprawdzonego powiedzenia - nie każda morda pasuje do Forda.
Też nie wyobrażam sobie, że mógłbym tak zaniedbać i zniszczyć swoją perełkę.

steveno

szkoda auta szkoda za 60 pewnie warto o ile silnik nie został przegrzany...
Do przodu!!!