Ford Fiesta ST2 2015 Panther Black

MarcinKOS, 04.01.2016, 12:30 « poprzedni - następny »

MarcinKOS

Witam. Mam na imie Marcin. Przybywam tutaj z forum a3. Moje poprzednie autko to Audi S3 z 2000r o mocy 252km/350nm.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Po wielu przemyśleniach porównaniach padła decyzja żeby zamówić Fieste ST2 1.6 EcoBoost 182km 240nm.
Z wyposażenia dodatkowego oprócz pakietu ST2
-odpalanie na przycisk
-przyciemnione szyby
-automatyczne reflektory itp.

Od 23 Grudnia stałem się posiadaczem Fiesty ST2 w kolorze Panther Black. Na auto czekałem 3 miesiące.
W momencie powrotu z salonu.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



W auto spa na zabezpieczeniu lakieru

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/media/set/?set=a.896009400485652.1073742135.430162650403665&type=3

Fordem zrobiłem już ok 1000km i jestem bardzo zadowolony.
Najbliższe plany to nowe felgi na lato i obniżenie.

sseebbaa1

Gratuluję auta!
Czytałem i oglądałem wiele testów takiej Fiesty ST - praktycznie same zachwyty nad jej prowadzeniem!
Jest spora szansa, że auto będzie się lepiej prowadziło, niż S3.

Zresztą z przyjemnością poznam Twoją ocenę, zwłaszcza w porównaniu do wcześniejszego auta.

Jak będziesz chciał wskoczyć na wyższy poziom mocy, to będziesz mógł skorzystać z oferty Mountune, bo prawdopodobnie będzie to respektowane przez ASO (nie utracisz gwarancji - choć nie jestem pewny czy to tak różowo wygląda w Polsce :) ).

A jak nie Mountune, to zapewne nasi nadworni tunerzy zaproponują jakieś tajne rozwiązanie niewykrywalne dla ASO :stupid:
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

bishop

Ładna fiesta, pasuję jej taki kolor. Ps. Ładne fele ma ta S3.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

fabio210

Gratuluje autka, piękny kolor, taki cichociemny na drodze. Powodzenia w modach i oby się sprawowała.

T

Fajne auto, nowej Fiesty ST jeszcze chyba nie było na forum. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yayko

Nie chciałeś dalej quattro ? A tak to fajna fiescina :)

MarcinKOS

Dziękuje :)
Na temat mountune wspominał mi pracownik aso ale jeszcze musze dokładnie dopytać. Na pierwszy ogień idą felgi na lato 17" i zawiesznie eibach -30.
Audi miałem ponad 3 lata i chciałem zmiany :) Potrzebowałem fajnego daily przy którym nie zbankrutuje na paliwe a S3 jadła 13-15l
W audi przyspieszenie było mega fajne i od 0-100 zbierało sie dużo lepiej od fiesty. Pewnie będzie lepiej na letnich oponach ale tak czy inaczej tu audi wygrywa. Natomiast na zakrętach wygrywa fiesta. Czuć tą lekkość prowadzenia. Auto jedzie jak po sznurku. Audi było zbyt ciężkie i mimo 4x4 czasem było czuć podsterowność.
Więcej powiem jak wleci letni setup i wybiorę się na ja jakieś większe upalanie :)
Zastrzeżenia mam jedynie do tego że przy ponad 200km/h trzeba naprawdę mocno się trzymać na pasie, no ale w końcu to małe autko :)

weksla

Gratuluje. Chcąc nie chcąc to trzecia pozycja w dużym teśxie hothatchy wg Top Gear
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

Ic, turbo hybryda, luźniejszy wydech, strojenie i mocy będzie tyle samo ile miałeś w S3 . Wtedy to Fiesta będzie lepiej przyspieszać :D
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

SAGAL

super auto chyba 1 fiesta na forum
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

MotoManiaq

Cytat: bishop w 04.01.2016, 13:29Ładna fiesta, pasuję jej taki kolor. Ps. Ładne fele ma ta S3.

Potwierdzam swietne fele na S3, miałem takie podobne, ciekawe czy do forfa takie by sie znalazly ;)

fajna fiestka , mała a zwinna jak włoch po expresso  :stupid:

MarcinKOS

Felgi To Japan Racing JR3 18x9. Do fiesty można kupić w rozmiarze 17x8 :)

steveno

Graty auta przeróba na Fiestę RS:) Żacik .Daj więcej fotek bo jak Sagal zauważył mało u nas fiest a zwłaszcza ST.
Do przodu!!!

Essio

Cieszy oko.
Również chętnie zobaczę więcej fotek.
Oberslejzen!

wujektimon

Graty, super auto:-) teraz czas na poznań albo inny dalszy tor:-) tam dopiero będzie zabawa.