[Focus] SPRZEDAM FOCUS ST ORANGE

Burza225ST, 04.01.2016, 12:21 « poprzedni - następny »

Burza225ST

Witam wszystkich, powoli przymierzam się do sprzedaży swojej foczki autko z 2006r, z września, przebieg 87 tys km , serwisowany w Niemczech do 40 tys( data 27.11.2011) ostatni wpis z oryginalna pieczątka FORDA. Sprowadzony do Polski w 2012r uszkodzony przód błotnik, maska, zderzak. chłodnica lampy wszystko ok niegroźne uszkodzenia ale były więc o tym pisze. Auto sprowadził moj znajomy mechanik który sam dla siebie naprawił Forda i u ktorego naprawiałem swoja skode octavie i za kazdym razem jak przyjezdzałem do niego nie mogłem sie napatrzeć na Focusa aż na poczatku roku 2015 kupiłem go na własny użytek . UWAGA FOCUS na bardzo bogatym wyposażeniu, ma wszystko oprócz skóry ! kolorowa navi + dotyk , bi-xenon, czarna podsufitka, system bezkluczykowy, felgi 18 lato, i zima 16 , podgrzewane fotele i szyba elektrycznie podgrzewana , oczywiscie lusterka, szyby elektyrczne, szyberdach i wiele innych. Auto 3-drzwiowe, pomarańczowe, bardzo zadbane, położony na lakier polimer, w pełni ORYGINALNE chociaż chciałem bardzo wybrać sie do HEKO . Po moim zakupie od razu wymienione tarcze + klocki , rozrząd przy 70 tys, w aucie podczas jego użytkowania wymieniona została odma ( zakupiona od kolegi z forum), załozona została instalacja gazowa STAG na najnowszym sterowniku i reduktorze do 330 KM , wtryski hana wlew paliwa w klapce i zbiornik w bagażniku, nastepnię bagażnik został profesjonalnie zabudowany i obszyty materiałem, wymienione swiece, olej kupowany u Heko Milers nano 5w30 + płukanka olej zmieniam co 8 tys , ostatnio zrobiona tuleja wahacza, ustawienie zbierzności i klocki tył, auto było na hamowni wykres do wgladu moc 224KM i 328 NM , spalanie gazu 14-15 l w cyklu mieszanym , za 1000 km beda wymienione filtry , i do zrobienia jest jeszcze map sensor ale jest juz zamówiony, ogolnie auto cieszy oko i dla mnie służył jako auto na codzień , sprzedaje dlatego ze mam nowego focusa firmowego, jestem przedstawicielem handlowym, teraz Stek wicej stoi niż jezdzi a w te mrozy czeka pod kocem w garażu  co do ceny he he ...  33 tysiące polskich złoty to jest moja propozycja, myśle ze uczciwa dla obojga stron, jesli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt 509 638 445 , dac znać wysle mailem fotki i odpowiem na pytania . Auto nie jest wystawione na aukcjach bo licze że którys z formuowiczów bedzie zaintersowany albo poleci komuś autko . Opis dłługiii ale mam nadzieje żę w miare szczegółowy ! Pozdrawiam Wszystkich CZEŚĆ !

carlosc

foty lepiej daj :-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

weksla

Dokładnie spewnoscą zdjęciami wzbudziłbyś większe zainteresowanie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko

I nie ten dział :)

T

Dodaj zdjęcia i zrób jakieś akapity, nie da się tego przeczytać. Trudno będzie Ci w ten sposób sprzedać auto.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

steveno

Cytat: Burza225ST w 04.01.2016, 12:21
Witam wszystkich, powoli przymierzam się do sprzedaży swojej foczki autko z 2006r, z września, przebieg 87 tys km, serwisowany w Niemczech do 40 tys( data 27.11.2011) ostatni wpis z oryginalna pieczątka FORDA.

Sprowadzony do Polski w 2012r uszkodzony przód błotnik, maska, zderzak. chłodnica lampy wszystko ok niegroźne uszkodzenia ale były więc o tym pisze. Auto sprowadził moj znajomy mechanik który sam dla siebie naprawił Forda i u ktorego naprawiałem swoja skode octavie i za kazdym razem jak przyjezdzałem do niego nie mogłem sie napatrzeć na Focusa aż na poczatku roku 2015 kupiłem go na własny użytek.
UWAGA FOCUS na bardzo bogatym wyposażeniu, ma wszystko oprócz skóry! kolorowa navi + dotyk, bi-xenon, czarna podsufitka, system bezkluczykowy, felgi 18 lato, i zima 16, podgrzewane fotele i szyba elektrycznie podgrzewana, oczywiscie lusterka, szyby elektyrczne, szyberdach i wiele innych.
Auto 3-drzwiowe, pomarańczowe, bardzo zadbane, położony na lakier polimer, w pełni ORYGINALNE chociaż chciałem bardzo wybrać sie do HEKO.
Po moim zakupie od razu wymienione tarcze + klocki, rozrząd przy 70 tys, w aucie podczas jego użytkowania wymieniona została odma ( zakupiona od kolegi z forum), załozona została instalacja gazowa STAG na najnowszym sterowniku i reduktorze do 330 KM, wtryski hana wlew paliwa w klapce i zbiornik w bagażniku, nastepnię bagażnik został profesjonalnie zabudowany i obszyty materiałem, wymienione swiece, olej kupowany u Heko Milers nano 5w30 + płukanka olej zmieniam co 8 tys, ostatnio zrobiona tuleja wahacza, ustawienie zbierzności i klocki tył, auto było na hamowni wykres do wgladu moc 224KM i 328 NM, spalanie gazu 14-15 l w cyklu mieszanym, za 1000 km beda wymienione filtry, i do zrobienia jest jeszcze map sensor ale jest juz zamówiony, ogolnie auto cieszy oko i dla mnie służył jako auto na codzień, sprzedaje dlatego ze mam nowego focusa firmowego, jestem przedstawicielem handlowym, teraz Stek wicej stoi niż jezdzi a w te mrozy czeka pod kocem w garażu  co do ceny he he....  33 tysiące polskich złoty to jest moja propozycja, myśle ze uczciwa dla obojga stron,

jesli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt 509 638 445, dac znać wysle mailem fotki i odpowiem na pytania.

Auto nie jest wystawione na aukcjach bo licze że którys z formuowiczów bedzie zaintersowany albo poleci komuś autko. Opis dłługiii ale mam nadzieje żę w miare szczegółowy! Pozdrawiam Wszystkich CZEŚĆ!
Do przodu!!!