[Mondeo] MONDEO MK3 ST220

Gacek17, 27.12.2015, 17:18 « poprzedni - następny »

Gacek17

27.12.2015, 17:18 Ostatnia edycja: 27.12.2015, 18:46 by Gacek17
Siema.
Jestem nowym użytkownikiem na forum i stwierdziłem, że przedstawie wam mojego EsTeka.
Auto kupiłem w październiku więc nie tak dawno.
Jak na razie bez większych fajerwerków.
EsTek jeździ cieszy kierownika i oby tak pozostało. Z modyfikacji jak na razie wpadły tylko tylne lampy z polifta bo na nic więcej nie ma na razie wolnych funduszy, bo mechanicznie trzeba doprowadzić go do ładu.

A tu fotki poglądowe:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




SAGAL

1 gratulacje zakupu  fajny kolor
2 fotki wrzucaj najlepiej przez stronę fotosik
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Gacek17

Dzięki za poprawienie fotek : ) Kolor na żywo robi jeszcze większą robotę zakochałem się jak go zobaczyłem :)
Mam pytanie . Przeskakuje mi tak jakby kierownica jak auto jest zimne czy winę za to ponosi wytarta obudowa maglownicy ?

SAGAL

pewnie tak ja tez mam że mi kierownica czasem przesakuje
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Maly

Najlepszy kolor w st220 ;]

nospa666

Gratulacje auta.
Kolor na żywo faktycznie powala.  :)

alibizi

Widzę, że praktycznie taki sam jak mój :D I też kupowałem w październiku. Mechanicznie już wszystko ogarnięte, za wiele nie było także teraz czas na przyjemności.

steveno

Graty auta kozacki kolor.Bezawaryjności i szerokości.
Do przodu!!!

Gacek17

Dzięki panowie :-) czy tylko mnie tak irytuje pozycja za kierownica ? Siedzi sie wysoko jak na taborecie pomimo maksymalnego obniżenia :-/

sseebbaa1

Pozwól, że pochwalę się 8) swoją modyfikacją, która w jakimś tam stopniu rozwiązuje problem wysokiego fotela w ST220.
Nie uzyskasz obniżenia fotela jak w prawdziwym sportowym aucie, ale jednak dodatkowy ponad centymetr w dół będzie odczuwalny.

---> Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,3557.0.html

Pozdrawiam!
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Gacek17

Dzięki za link :-) trzeba będzie podziałać w tym kierunku bo lepsza pozycje mam w swoim drugim mondeo mkII...

sseebbaa1

Nawet porównanie do zwykłego MK3 jest na niekorzyść ST220...
Przed ST220 miałem właśnie MK3 z TDCi i biednym wyposażeniem - tam fotel był niżej!
Rozbudowana elektryka pod fotelem Recaro powoduje, że siedzisko niestety jest wyżej.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Gacek17

Mogli coś pomyśleć z mocowaniami bo to nie przystoi, żeby taka wersja miała taką wade...

T

Cytat: sseebbaa1 w 28.12.2015, 21:32Rozbudowana elektryka pod fotelem Recaro powoduje, że siedzisko niestety jest wyżej.
I dodatkowo siedzisko ma stelaż dla boczków, czego nie ma w innych wersjach, co też trochę podwyższa pozycję (zależnie od rozmiaru kierowcy).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Gacek17

Ja wielki nie jestm bo raptem 175 cm wzrostu ale i tak niewygodnie.