Mondeo ST220 Performance Blue

alibizi, 06.12.2015, 17:48 « poprzedni - następny »

morhot

Jakbyś sprzedawał, to JESTEM PIERWSZY W KOLEJCE!
Mruczenie widlastej szóstki jest jak balsam na udręczoną codziennością duszę.

alibizi

Zapraszam. Auto czeka na naprawę maglownicy w ramach gwarancji. Ogłoszenie pójdzie od razu po wymianie jeżeli wszystko będzie ok także zapraszam. BTW, jeżeli jesteś z Myślenic to w dniach 19 - 20.08 jeżeli już magiel będzie wymieniony planuję być w Mysłowicach. Możemy się spotkać i pogadać.

caqerr

Cytat: alibizi w 29.07.2016, 23:04Mysłowicach.


Jeśli nie ma literówki i mysłowice to można zrobić spota : D

alibizi

Nie ma :D Będę się tam kręcił 19.08 ale gdzieś do 16-17, później mam spotkanie. Chyba, że sobota rano.

caqerr

Teraz Ci nie powiem co będzie w sobote rano :P Bo przed sobotą rano jest piątek wieczór, i tego się boję :D

alibizi

Dokładnie tak samo kończy się moje piątkowe spotkanie tam :D Nie znasz czasem w okolicy Sosnowca, Mysłowic, Katowic jakiegoś niedrogiego noclegu dla mnie i auta?

morhot

Mógłbym się przyturlać w piątek do Mysłowic, ale na 17:00 dopiero.
Mruczenie widlastej szóstki jest jak balsam na udręczoną codziennością duszę.

alibizi

Kolejna aktualizacja. W sumie bez zmian mechanicznych od ostatniego wpisu. Jedyna rzecz to fakt, że zapadła decyzja ostateczna co do zmiany samochodu. Udało mi się trochę odłożyć i doszedłem do wniosku, że póki nie mam rodziny trzeba spełniać swoje motoryzacyjne marzenia, więc rozpoczynam poszukiwania BMW serii 3 w nadwoziu Coupe, dokładnie model E92 o oznaczeniu 335i - 3.0 R6 i 306 km.
Szkoda mi się rozstawać z ST, ostatnio nawet śniło mi się, żebym go nie sprzedawał a na samą myśl załamuje się głos i pojawia się łza w oku. Zainwestowałem w niego worek pieniędzy z myślą o dłuższej współpracy. Jednak myśląc o następcy poziom endorfin szybuje w kosmos także chyba już czas iść do przodu.
Samochód czeka na gwarancyjną naprawę maglownicy u Paolo z Warszaw więc ogłoszenie pojawi się pewnie w okolicy połowy sierpnia. Chciałbym, żeby auto trafiło w dobre ręce które będą wiedziały jak się nim zająć - uprzedzam, że nie lubi tanich kosmetyków także Plak i szampon z Tesco od razu odpadają. Gdyby ktoś z forum był zainteresowany jednym z niewielu krajowych ST to zapraszam do kontaktu. Poniżej zdjęcia z dzisiejszej kąpieli.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




@morhot bliżej 19.08 odezwę się do Ciebie jak to u mnie ostatecznie z Mysłowicami będzie. Plan jeszcze nie jest ostatecznie potwierdzony.

bishop

Cytat: alibizi w 31.07.2016, 13:28doszedłem do wniosku, że póki nie mam rodziny trzeba spełniać swoje motoryzacyjne marzenia
Dobry czas właśnie na podejmowanie takich decyzji. BMW też fajny pomysł. Morhot, kupuj blue i stek zostanie na forum. Powodzenia.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

st-power

To jakaś zaraza z tym BMW,bo ja też mam zamiar się przesiąść na tą markę, choć inny model tj. E60 :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

alibizi

Mówiłeś :D Myślałem o E60 ale jednak... E92 dalej chodziłoby mi po głowie.

caqerr

Cytat: alibizi w 31.07.2016, 13:28Gdyby ktoś z forum był zainteresowany jednym z niewielu krajowych ST

Eee tam, troche ich jest :D
Ostatnio do  sprzedania był czarny hb po 2fl z przebiegiem ok 90k km od pierwszej właścicielki...
To dopiero rodzyn :D

alibizi

O tak. Szkoda tylko, że już się nie cenią te auta. Tych krajowych chyba nie ma za wiele. Limanowa napędza krajowy rynek ST :D

caqerr

No tak, limanowa/chrzanow zalewaja rynek ST z DE... :D

morhot

I sztucznie zawyżają ceny - nie bójmy się tego powiedzieć.
Mondeo ST220 nie jest aż tak wyjątkowe w stosunku do 3.0V6, żeby kosztowało 2 do 2,5 raza więcej niż wersja cywilna. To Nie taki przeskok jak zwykłe Subaru do STI czy jak zwykłe BMW do M.

A w sumie to dziwna polityka Forda, że nie ma za bardzo w czym wybierać. Że nie ma mocnego RWD w ofercie. A pomyłka, jest MUSTANG, który też kosztuje absurdalnie drogo w PL! 5 lat temu Mustanga GT 2005 można było kupić za 40.000. Dziś bez 50.000 nie ma się za czym rozglądać! Niestety kurs dolara robi swoje :-/   

A co tam, ponarzekać zawsze można! 
Mruczenie widlastej szóstki jest jak balsam na udręczoną codziennością duszę.