Mk4 2.0 z pakietem S (2009)

chwileulotne85, 16.10.2015, 12:06 « poprzedni - następny »

zephi

Cytat: MAG w 16.04.2017, 21:01
odpowiem za kolege, bo tez jestem w trakcie zamawianie zestawu do Smokusa - Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.odjazdowenaklejki.pl

sklep znam, ale na stronie nie widze tych zelkow. Rozumiem, ze trzeba to zalatwic po kryjomu zeby Henry sie nie zdenerwowal? ;)

MAG

Hehe - dokładnie - trzeba podać im wymiary i kolory i zrobią, a na stronie oficjalnie nie moga tego pokazywać - znak towarowy prawnie chroniony ;)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

zephi

Cytat: MAG w 16.04.2017, 21:08
Hehe - dokładnie - trzeba podać im wymiary i kolory i zrobią, a na stronie oficjalnie nie moga tego pokazywać - znak towarowy prawnie chroniony ;)

rozumiem :) Ile sobie zycza za zestaw przod+tyl?

MAG

Jeszcze nie dostałem wyceny, bo dopiero dzisiaj wróciłem do chaty z wyjazdu - we wtorek wysyłam wymiary tego co chcę ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

chwileulotne85

Płaciłem 17 PLN za sztukę.
Odnośnie znaczka S to zamawiałem na AliExpress za 8 PLN...
Niebieski Czerwony ST Stylizacji Samochodów Grille Godło Chrome Metal S RS odznaka 3D Naklejki Samochodowe Montaż Kalkomania dla FORD Focus Mondeo Akcesoriów
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://s.aliexpress.com/bMBzmQRf
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Była i jest Astra G,  jest Mondeo mk4,  będzie BRABUS kiedyś

chwileulotne85

Dekielki na kapsle do felg i przód naklejone

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Była i jest Astra G,  jest Mondeo mk4,  będzie BRABUS kiedyś

Adiko.

Teraz lekko w dół i będzie Kosior

chwileulotne85

Mam lekkie obawy co do obniżania

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Była i jest Astra G,  jest Mondeo mk4,  będzie BRABUS kiedyś

Adiko.

Obawy o co? o komfort jazdy?
Kit sprężyn Eibach to tylko -30mm, tak auta powinny wychodzić seryjnie.
Utrata komfortu jest niezauważalna, a bezpieczeństwo jazdy podnosi się znacznie.

zephi

Cytat: Adiko. w 23.04.2017, 13:28
Utrata komfortu jest niezauważalna

Nie zgodze sie, chociaz to pewnie zalezy od reszty zawieszenia. Ja do fiesty musialem wsadzic fabryczne, bo taka taczka byla, ze na daily na polskie drogi sie nie nadawala :(

chwileulotne85

Zastanawiam się nad obniżeniem jednak. Poczytam dokładnie forum by się przekonać ostatecznie.

Nie chciałbym jednak zrobić niżej niż fabrycznie

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Była i jest Astra G,  jest Mondeo mk4,  będzie BRABUS kiedyś

Adiko.

Cytat: zephi w 23.04.2017, 13:51
Nie zgodze sie, chociaz to pewnie zalezy od reszty zawieszenia. Ja do fiesty musialem wsadzic fabryczne, bo taka taczka byla, ze na daily na polskie drogi sie nie nadawala :(

Rozumiem że to były sprężyny Eibach prokit?
Bo jeśli to były jakieś sparci albo inne to możliwe, że był beton.
Osobiście mam w Focusie mk2 H&R i jeździłem takim samym na Eibachu, to mój był trochę twardszy i mniej komfortowy ale za to tył nie sterczał wysoko jak w tym na Eibachu.

chwileulotne85

Jeśli się zdecyduje to tylko eibach pro kit. Nie wiem jednak czy 30 mm to nie za dużo. Eibach nie robi krótszych

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Była i jest Astra G,  jest Mondeo mk4,  będzie BRABUS kiedyś

chwileulotne85

Na 90 % zamawiam te Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://eibach.pl/sprezyny-obnizajace-eibach-pro-kit-ford-mondeo-iv-turnier-e10-35-019-04-22-pi-1899.html

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Była i jest Astra G,  jest Mondeo mk4,  będzie BRABUS kiedyś

chwileulotne85

Tymczasem po spłukaniu wodą zdemineralizowaną wosk dalej robi robotę. Auto czyste na nowo.

Wymieniłem tylny znaczek na nowy, i dla zabawy dałem z przodu black one. Jak się znudzi odkleję. Z tyłu pasuje tylko czerwony do czarnego lakieru..

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
Była i jest Astra G,  jest Mondeo mk4,  będzie BRABUS kiedyś