[Focus] Focus ST 08' / pomarańcza Motiego

Adrian90, 08.10.2015, 12:38 « poprzedni - następny »

Adrian90

  Cześć. Po prawie dwuletnich, ciężkich i gorzkich poszukiwaniach spełniłem swoje marzenie i 03.10.2015 od godz 13:30 stałem się posiadaczem Focus St 3D oczywiście w kolorze Electric Orange;). Jest to była pomarańcza Krisa myślę że bardzo dobrze znana na forum.
Dla początkujących odsyłam do pierwszej strony tematu Krisa: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,2935.0.html

Wczoraj wraz z bratem udaliśmy się na małą sesję fotograficzną, niestety padły baterię w aparacie więc zdjęcia zostały zrobione telefonem.Postaram się ten błąd naprawić ;)
Kilka fotek z wczoraj:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


SAGAL

śliczny :) dawaj dziś na zlot :)
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Adrian90

Gdzie się zlatujecie dzisiaj?

SAGAL

narodowy o 19
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

yayko

on jest z krakowa albo okolic :)

« Dodane: 08.10.2015, 12:56 »

i furka fajna i odwalona :)

Adrian90

Dokładniej z okolic Rzeszowa, także do Warszawy mam od siebie min. 4 godz. jazdy ;/

steveno

Gratuluje zakupu.Zadbane auto to posłuży.Ciesz sie pomarańczą jak najdłużej.Ps.Nigdy się nie nudzi hehe
Do przodu!!!

st-power

Gratuluję zakupu tak fajnej klubowej sztuki :) Niech się sprawuje i daje mnóstwo frajdy :D
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

weksla

Super, dobry egzemplarz Ci się trafił :)
Zazdroszcze wlotów na masce :)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

08.10.2015, 20:06 #9 Ostatnia edycja: 08.10.2015, 20:07 by Kris1976
...tylko się Adrian ze wszystkimi nie ścigaj :)
Cieszę się że auto trafiło w godne ręce a nie do jakiegoś kata !
Jakie plany poza turbo timerem?

« Dodane: 08.10.2015, 20:07 »

Cytat: weksla w 08.10.2015, 15:29
Super, dobry egzemplarz Ci się trafił :)
Zazdroszcze wlotów na masce :)
Mogę się popytać czy jeszcze są. ..jak będą to tylko zielone
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

Kris zapytaj. Zielone przemalowac można :D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

custom

Graty z zakupu.
Czyżby zdjęcia w towarzystwie megane rs ?

MAG

Podejrzewam ze tak, bo nawet oprocz zderzakow i progow moga o tym swiadczyc koleczka - we wszystkich innych wersjach tego auta byly felgi na 4 otwory...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Adrian90

Dzięki za miłe słowa ;) Tak to jest Megane Rs 2.0 Turbo mojego brata.
Odnośnie modów, to czy przy prawie 300km jest sens pchania się dalej w konie mechaniczne i NM bez szpery?Dopiero zaczynam swoją przygodę z takim samochodem ale wydaje mi się że bez "tego czegoś" co przeniesie nam moc z wykresu z hamowni na asfalt dalsze podnoszenie mocy na siłę jest bez sensu.Mam samochód już prawie tydzień, użytkuję go codziennie i ta moc która jest obecnie w zupełności mi wystarcza(przynajmniej na razie).

1. Pierwszym "modem", choć tutaj podejrzewam że pewnie znajdzie się więcej przeciwników niż zwolenników będzie założenie instalacji Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.gazowej.To będzie mój pierwszy samochód z gazem ale to miałem już wkalkulowane długo przed zakupem.(wszystkie za i przeciw biorę na klatę).Jestem po rozmowie z serwisantem z LandiRenzo/Lovato który naświetlił mi jak to mniej więcej wygląda i jak to będzie działać.Jeśli ktoś ma większe doświadczenie to z chęcią wysłucham wszelkich rad.

2. Drugim mini modem będzie turbo timer, i tu pytanie czy ktoś montował u siebie HKS-a i czy mogą byś skutki uboczne takiego zabiegu?;)

caqerr

Ten Twój brat był kiedyś pare razy na 1/4 na śląsku czy to poprzedni właściciel ?