Tuning hamulców w mondeo mk3

wojoo, 14.05.2010, 14:23 « poprzedni - następny »

wojoo

wymiana jest Plug&play, zero modyfikacji :)
trzeba szukac na szrotach, na allegro ... moj zestaw nie byl wystawiony nigdzie (tak na prawde to byl 2 tel ktory wykonalem i okazalo sie ze maja i to niedaleko mnie) :)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Lukasz-no1

wojoo Szacun  :D
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

Polarny

Wojo zdradzisz cenę zestawu? I czy to jest przód + tył, czy tylko przód?

MAG

Cytat: Polarny w 20.06.2010, 22:15
.... I czy to jest przód + tył, czy tylko przód?
Tylko przód - tyłu się nie swapuje, bo nie ma to najmniejszego sensu - jest praktycznie identyczny jak standardowy w Mondku
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

T

Cytat: MAG w 20.06.2010, 22:23
Tylko przód - tyłu się nie swapuje, bo nie ma to najmniejszego sensu - jest praktycznie identyczny jak standardowy w Mondku
A nawet, z tego co sprawdziłem, w Foce tylne tarcze są cieńsze o milimetr. Zastanawiam się natomiast nad wrzuceniem na tył zacisków i tarcz 300 mm z Mondeo mk4...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Polarny

Jakieś info odnośnie ceny takich zacisków?

T

Cytat: Polarny w 21.06.2010, 17:50
Jakieś info odnośnie ceny takich zacisków?
Zależy jak trafisz, ok. 500 zł za same zaciski.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 21.06.2010, 17:52
Zależy jak trafisz, ok. 500 zł za same zaciski.

taka cena to tylko w erze ... trzeba miec niesamowitego farta i sprzedawca musi sie kompletnie na tym nie znac .
Srednio chca 800-1000zl tylko ze nowe zaciski w ASO kosztuja 1200zl , i gdzie tu logika ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

Polarny

Te ceny to za jeden zacisk czy za komplet dwóch?

wojoo

oba zaciski
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

T

Cytat: wojoo w 21.06.2010, 18:14
taka cena to tylko w erze ... trzeba miec niesamowitego farta i sprzedawca musi sie kompletnie na tym nie znac .
Nie przesadzaj, MAG kupił za 400, ja kupiłem za 600 z klockami i przewodami (ale i tak je wymienie), Ty kupiłeś za 700 ale z klockami, tarczami i innymi gratami. ;)

Cytat: wojoo w 21.06.2010, 18:14
Srednio chca 800-1000zl tylko ze nowe zaciski w ASO kosztuja 1200zl , i gdzie tu logika ?
To jeszcze nic, za używane grille po pierwszym lifcie chcą o połowę więcej niż kosztują nowe. Ot logika allegrowa. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Polarny

Podrzućcie jak możecie namiary gdzie każdy z Was kupował zaciski. Bo przedzwoniłem w 10 miejsc u siebie i każdy mówi, że nie ma i raczej nigdy nie będzie miał, bo to egzotyka.

T

Zobacz na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moto.allegro.pl kto ma cokolwiek z Focusa ST i dzwoń do każdego. W końcu trafisz i na zaciski. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

KLUSEK

Jesli ktos wystawi juz cos na aukcje, to zazwyczaj nie frajer i najpierw sprawdzi jaki cene moze dac :)
Dlatego tak jak mowi Tomasz, trzeba dzwonic i sie dowiadywac, wtedy wieksza szansa ze dobra cene wyciagniesz :)

boner

Sory że odgrzewam kotleta ale właśnie przeczytałem i chce podsumować :

po pierwsze zaciski z Focusa ST225 pasują na przód każdego Mondeo mk3 i instaluje się jako plug and play ??

po drugie z tymi zaciskami będzie można jeżdzić na zimowych 16"  ??

Prosze o odpowiedz osób które mają już to zrobione, wystarczy napisać tak lub nie



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/item1151261145_ford_focus_ii_st_nowe_zaciski_klocki_oryginal.html


troche drogie ....