[Focus] Nowa tarcza sprzęgła LUK do Focus RS

PyRsHaL, 30.09.2015, 19:49 « poprzedni - następny »

PyRsHaL

Mam do sprzedania nową tarczę sprzęgła do Focusa RS firmy LUK.

Stan: Nowy - nieużywany

Cena, która mnie interesuje to 400zł + ewentualna przesyłka

Potrzebowałem sam docisk z RSa i wysprzęglik, ale można było to kupić tylko w zestawie z tarczą - dlatego sprzedaję tarczę

Możliwy odbiór osobisty ( 43-251 Pawłowice woj. Śląskie)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

PyRsHaL

250zł - szkoda, żeby leżało i się marnowało :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

carlosc

ty wariat trzymaj dla mnie jak sprzeglo padnie to bede mial ehheh :-D
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/


MAG

Cytat: mikywos w 19.05.2017, 15:44
Biorę jeśli taka cena ;)
Ogłoszenie z grudnia 2015 ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

mikywos

Cytat: MAG w 19.05.2017, 20:29
Ogłoszenie z grudnia 2015....
Zobaczyłem po fakcie, dzięki ;-)

PyRsHaL

Ja w prawdzie już nie mam, ale thomas198 kilka walało się po warsztacie z tego co pamiętam :P
Zapytaj - a nuż jeszcze będzie miał
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

T

Czasami warto zapytać nawet przy starym ogłoszeniu. Widziałem już tutaj części sprzedawane po 2 latach. :) Czasem ktoś wrzuca ogłoszenie, odkłada cześć na półkę w garażu i zapomina.

Tak czy inaczej ten wątek zamykam, skoro to konkretne ogłoszenie nie jest już aktualne.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club