[Focus] Nie działający parktronic

fabio210, 28.09.2015, 21:59 « poprzedni - następny »

fabio210

Witam, problem polega na tym iż nie działa mi parktronic. Ostatnio byłem u elektryka, podpisaliśmy fokę pod serwisowy program i chyba przez Przypadek, tak mi się wydaję że go wylaczylismy. Inna sprawa to zakładałem nowy wydech końcowy, ale kable wyglądają ok Przy TYLNY m zderzaku. A może to jest wina tego że w nocy Przy mocnym deszczu zostawiłem otwartą szybę pasażera, oczywiście już osuszylem, ale może coś ja pokrecilem przy wymianie aku? Podpowiedzcie gdzie szukać przyczyny. Z góry dzięki.
___________________________
Wysłane z SONY XPERIA Z

fabio210

19.10.2015, 20:51 #1 Ostatnia edycja: 19.10.2015, 20:53 by fabio210
Ok, problem rozwiązany, brak światła cofania i parktronic'a to przyczyna padnięcia czujnika biegu wstecznego montowanego przy wybieraku w skrzyni, koszt ok 40zl plus koszt wymiany, ciężki dostęp ale do zrobienia.

Lymok

31.12.2015, 13:30 #2 Ostatnia edycja: 31.12.2015, 14:42 by Lymok
Wie ktoś czy jest jakiś bezpiecznik od parktronika? Światło wsteczne świeci a parktronik nie działa, na kompie wywala wszystkie 4 błędy od każdego czujnika.

Przeleciałem wszystkie bezpieczniki w kabinie pod schowkiem, nie ma żadnego spalonego, po wbiciu wstecznego jest ciągły dźwięk przez 5 sekund i koniec :/
Nirimov / Dawid

Lymok

Przyczyna nie działającego parktronica i nie tylko :
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,4575.msg52312.html#new
Nirimov / Dawid