Wielka okazja, rura dolotowa do turbo st/rs

fabio210, 13.09.2015, 21:10 « poprzedni - następny »

fabio210

Panowie, pojawiła się okazja. Zaprzyjaźniony spawacz, który siedzi w temacie nie od dziś.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.sthonka.pl Kamil spawa dla mnie tylną puszkę wydechu w dobrej cenie,
kopie moongose. Ma by ciszej w środku, bardziej rasowo na zewnątrz.
Zaoferował się, że może wyspawac każdą częśc potrzebną do naszych fordów.
Na początek będzie spawał dla nas taką rurkę Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://j-w-racing.co.uk/product.php/9164/2895/a_s_induction_top_pipe___ford_focus_st. Koszt jak widzicie z przesyłką takiej rurki to pond 120funtów.
Ja proponuję taką rurkę za 200zł, oczywiscię to cena maksymalna. Cena będzię niższa gdy ilośc będzie wieksza.
Więc czekam na chętnych, proszę o wpisywanie się na listę chętnych:
1.fabio210
2.
3.
4....

ps. Jeśli chodzi o rurkę do rs'a potrzebny jest tylko wzór, najlepiej ori rurka.
Jeśli chodzi o wykończenie rurki, to może byc ona polerwana na lusterko, bandażowana, lekierowana
w kolor nadwozia. Kwestia dogadania.

weksla

1.fabio210
2. weksla
3.
4...

Fabio, tylko prośba. Weź uczul spawacza, aby dokładnie odwzorował krócce od podciśnienia itp, oraz żeby wszystkie kąty i mocowania byly takie same. Ja kupiłem taką rurę za pond 400zł z niemcowni i lipa, nie ząłożyłem jej bo nie podchodzi, a rzexbic nie chciałem
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps