Focus ST Ecoboost

pawle, 09.09.2015, 18:28 « poprzedni - następny »

pawle

14.08.2016, 14:08 #60 Ostatnia edycja: 14.08.2016, 14:10 by pawle
Cytat: TAM w 14.08.2016, 14:06
Podzielam ten punkt widzenia...
A ja podzielam posiadanie 2 dzieci i codzienne zawożeni ich do przedszkola - ma być wygodnie i miło.
Ale fakt, jak tylko upoluję RS mk3, może być w konfiguracji podstawowej, to bez mrugnięcia okiem zanabędę.
pawle

TAM

No ale wygodnie i miło można dwójkę dzieci do przedszkola zawozić dupowozem za ułamek tej ceny. ,,All in one" to tylko w reklamach :-)

pawle

Cytat: TAM w 14.08.2016, 14:15
No ale wygodnie i miło można dwójkę dzieci do przedszkola zawozić dupowozem za ułamek tej ceny. ,,All in one" to tylko w reklamach :)
Mam wszystko w 1. Nie po to kupuję samochód aby jeździć nim tylko w weekendy. Spędzam w nim więcej czasu czasami niż w domu.
pawle

TAM

Ale jak to ,,tylko w weekendy", nie przesadzasz trochę? Chyba nie jest tak, że w ciągu tygodnia używasz samochodu tylko i wyłącznie do odwożenia dzieci do przedszkola? No i ,,wszystko w jednym" to fizyczna sprzeczność, w takich rozwiązaniach zawsze musi być jakiś kompromis, kwestia tylko w którą stronę.

pawle

02.09.2016, 08:21 #64 Ostatnia edycja: 02.09.2016, 08:26 by pawle
Może jest, może nie ma. Wsiadam o 6 am do auta, pakuję dzieci, jadę z nimi do przedszkola, zostawiam, jadę do biura/Klienta, zabieram Klienta dalej, jadę z nim/sam na obiad, jadę do Berlina, wracam, jadę do domu, odbieram dzieci, jadę do domu, jadę na wakacje, do dzieci zabieram żonę, wracam. Do tego się nadaje ten samochód.
Szkoda, że nie ma kombi( - kompromis):)
Mógł być golf R, ale okazało się, ze przy pewnej konfiguracji "firma - VWgroup" S3 wyszło taniej:)
pawle

pawle

Cytat: pawle w 02.09.2016, 08:21
Może jest, może nie ma. Wsiadam o 6 am do auta, pakuję dzieci, jadę z nimi do przedszkola, zostawiam, jadę do biura/Klienta, zabieram Klienta dalej, jadę z nim/sam na obiad, jadę do Berlina, wracam, jadę do domu, odbieram dzieci, jadę do domu, jadę na wakacje, do dzieci zabieram żonę, wracam. Do tego się nadaje ten samochód.
Szkoda, że nie ma kombi( - kompromis):)
Mógł być golf R, ale okazało się, ze przy pewnej konfiguracji "firma - VWgroup" S3 wyszło taniej:)

I wyszedł R:)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

pawle

vtec

No nie wiem, tyle aut na świecie i miec praktycznie dwa te same modele, grubo ;)
Szerokości !

pawle

29.09.2016, 18:22 #67 Ostatnia edycja: 29.09.2016, 18:23 by pawle
Fokę żona mi zabrała i lansuje się w pracy:) Do pełni szczęści brakuje mi jeszcze albo TypeR albo RS:D
pawle

robbert

Rozstajesz się z ST?

pawle

Cytat: robbert w 01.11.2016, 22:15
Rozstajesz się z ST?
Testowo wystawiłem, obawiam się, że rysuje mu się przyszłość w garażu, więc szkoda samochodu.
pawle

robbert

Cena troszkę odstrasza. Takie moje pierwsze spostrzeżenie. Nie żebym coś negował. Absolutnie nie. Mówe tylko z pozycji potencjalnego kupującego który śledzi oferty na bieżąco.

Franek

Fajny jest. Bardzo mi się podoba.
Po test drivie MK3 ST2 miałem myśli czy by nie sprzedać fiesty.
Focus jest milion razy bardziej komfortowy.

Cena jak cena. Biorąc pod uwagę, że to cały czas "16 i że cennikowo pewnie blisko 150k to wiadomo, że coś tam do ucięcia jeszcze i praktycznie nowe auto. Ja zawsze mówię, że jak ktoś chce tańszy, to niech szuka :)

To co, całkiem z fordami się rozstajesz? Taka fajna ta Rka?

pawle

Cytat: Franek w 03.11.2016, 13:42
Fajny jest. Bardzo mi się podoba.
Po test drivie MK3 ST2 miałem myśli czy by nie sprzedać fiesty.
Focus jest milion razy bardziej komfortowy.

Cena jak cena. Biorąc pod uwagę, że to cały czas "16 i że cennikowo pewnie blisko 150k to wiadomo, że coś tam do ucięcia jeszcze i praktycznie nowe auto. Ja zawsze mówię, że jak ktoś chce tańszy, to niech szuka :)

To co, całkiem z fordami się rozstajesz? Taka fajna ta Rka?
Fordy są fajne, także nie rozstaję się.
pawle

pawle

ST u Żyda już prawie - złotówki liczy.
Z racji, że nie rozstaję się z fordami, kolejny w drodze. Lekko zepsuty, bo bez dachu i turbinki:)
pawle

MAG

Hmmmm - czyżby konikiem pachniało?
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0