Focus ST Ecoboost

pawle, 09.09.2015, 18:28 « poprzedni - następny »

pawle

Siema,
w sumie to jeszcze nie mam zdjęć bo się produkuje, ale jak prawdziwy Polak przylazłem się pochwalić przed "sąsiadami":)
Wiem, że napisanie przy ST notki informującej, że to benzyna do niedawna brzmiało dość dziwnie, ale w dzisiejszych czasach muszę to napisać - benzyna. Kolejna informacja jest niestety też niepasująca do ST, ale cóż, 2+2.. - kombi.
Kolor czarny i pakiet ST-2.
Będzie na Mikołaja, tj. 06.12.2015:)
pawle

weksla

Gratulacje:D
Kombi - moje ulubione nadwozie:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

PyRsHaL

Dobra baza na "sleepera", bo mało kto spodziewa się pazura po kombi :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

pawle

09.09.2015, 22:12 #3 Ostatnia edycja: 09.09.2015, 22:20 by pawle
Aż zerknąłem do Kreatora i oto co znalazłem:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.kreatormocy.pl/katalog/ford/chip-tuning-ford-focus-st-mk3-2-0-ecoboost-250-km
Pewnie z workiem piasku w bagażniku, ale robi wrażenie:)
pawle

bmarcin

Nie no gratulejszyns :) biore za 5 lat :)
widze ze pro-rodzinna opcja zwyciężyła ;-).

pawle

09.09.2015, 22:39 #5 Ostatnia edycja: 09.09.2015, 22:40 by pawle
Owszem:)
P.S. Zerknij mail:)
P.S2. Weno se poważnego avatara wrzuć:) Jak nie to ja Ci wrzucę :D
pawle

MAG

Cytat: PyRsHaL w 09.09.2015, 21:33
Dobra baza na "sleepera", ...
No wiesz - te kombi wygląda tak agresywnie, że na sleepera w żadnym wypadku nie pasuje....  ;)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

325 koni robią na samym programie heheh powątpiewam w to bardzo, no chyba ze im tak hamownia zawyża.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

pawle

Coś tam napisali, że chłop przyjechał już z jakąś nową blachą zamontowaną... Tak czy siak jestem zwolennikiem serii:)
pawle

PyRsHaL

Cytat: MAG w 10.09.2015, 07:33
No wiesz - te kombi wygląda tak agresywnie, że na sleepera w żadnym wypadku nie pasuje...  ;)

Przód owszem, ale z tyłu nie wygląda aż tak agresywnie - przynajmniej fabrycznie :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

MAG

Z wielkim spoilerem na szybie i z masywnymi przetłoczeniami zderzaka z podwójnym wydechem umieszczonym na środku - zupełnie niewinnie ten tył wyglada ...  ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

steveno

Seria miała 257 kucy wiec nie bardzo to seria była dlatego tKi ładny wynik wyszedł Ps,graty zakupu
Do przodu!!!

pawle

Cytat: steveno w 10.09.2015, 18:02
Seria miała 257 kucy wiec nie bardzo to seria była dlatego tKi ładny wynik wyszedł Ps,graty zakupu
Na papierze pokazują 250, z pakietem performance cośtam 275... więc jak najbardziej seria chyba.
pawle

TAM

Cytat: weksla w 10.09.2015, 16:20
325 koni robią na samym programie heheh powątpiewam w to bardzo, no chyba ze im tak hamownia zawyża.
Hamownia nie zawyża, ale nie ma najmniejszych szans na taką moc bez baaardzo mocnej rzeźby, w szczególności bez wymiany turbiny i kompletnego wydechu (nawet coś tam jest wspomniane w opisie).

MichalST

Heko na seryjnych klamotach max ok. 280 koni wyciąga. Soft od Pumaspeed czy Mountune podobnie. Więc z dystansem podchodziłbym do tych 325 rumaków ;)